Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakítottál barátnőddel...

Miért szakítottál barátnőddel vagy barátoddal? Vagy milyen indokkal szakítottak veled?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

az elsővel azért szakítottam, mert elmúlt a szerelem.

a másodikkal azért, mert megismertem egy nála klasszisokkal jobb srácot, és utólag többszörösen beigazolódott, h jól döntöttem :)

2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik barátnőmmel azért szakítottak, mert álmában csikorgatja a fogát. A srác rosszul volt tőle, inkább szakított vele.
2011. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
mert egy hülye f@szvolt. és elkültem a *csába. ._.'
2011. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert hazudozott össze vissza.Ráadásul sokszor lényegtelen apróságokban,amiért tényleg kár volt. Én meg általában véletlenül tudtam meg az igazat.

Meg nem is illettünk össze. Nem tudtam mellette önmagam lenni.

2011. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel azért mert 4 év után elfelejtette közölni, hogy van egy 6hónapos kapcsolata,a másikkal meg azért mert nagyon okosnak tette magát amit az elején nem vettem ésszre,vége felé megmárt nagyon zavart, hogy lenéz stb
2011. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert kiderült,hogy más lányoknak is írogat facebookon,akik a barátnőim.utólag kiderült,hogy olyanokat mondott a barátnőimnek,a szakításunk után hogy nem érti hogy tudott velem összejönni,meg 8 hónapot kibírni,stb.örülök,hogy kidobtam.
2013. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!