Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám "haragszik" az öcsémre....

Apukám "haragszik" az öcsémre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az öcsém egy nagy gyerek. Férfi létére fél egy csomó mindentől :D. Kamionos és néha mentem/megyek vele és akkor is amikor hídon kell átmenni akkor rálép a gázra közbe ordít, hogy "wááááá lefogunk szakadniiii" vagy ha rádión keresztül beszélgetnek akkor meg "júúúj xy ha én itt leszakadok..." :D meg ilyenek. A pókokat se nagyon meri megfogni csak ha valaki megkéri rá mert őt állítólag egyszer megharapta egy pók. Volt olyan is, hogy a szőlőről nem mert enni mert biztos le volt permetezve és hogy ő még nem akar meghalni:D meg ilyen dolgoktól fél. Ha nagyon muszáj akkor megcsinálja ő..de nem szívesen.

Apukám szerint egy hülye fosos gyerek. Szerintem meg aranyos nagyon. Nem tudom elmagyarázni...őt látni kell meg hallani amikor fél :D akkor csak jújgat meg ilyenek. Olyan aranyosan félős. Tehát ha valaki meglátja/meghallja elkezd mosolyogni rajta :)

Apukám nem szereti ezt benne...úgy veszem észre, hogy haragszik rá. Hogyan "békítsem ki" őket?

Az öcsém 26 éves.

28/N


2010. aug. 22. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy bzizzátok le...mert nem az. Amúgy is van barátnője akivel már a házasságot tervezik.
2010. aug. 22. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ijeszd meg a fatert valamivel rendesen, aztan utana hatha maskepp nez a fiara. Helyes gyereknek tunik a tesod.
2010. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem komolyan fél ő :) csak még "gyerek", szerintem is aranyos. A kamionos amúgy is férfias szakma. Majd kinövi :) a gyereke előtt tuti nem csinálja majd ezt.
2010. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
WÁÁÁ LEFOGUNK SZAKADNI A HÍRDOL!olyan édi lehet a tesód!mondd meg apukádnak h te is megijedsz sok dologtol!-.-! WÁÁ LESZAKADUNK annyira vicces :))
2010. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Látom tetszik a szakadós rész :D van egy másik is

Egyszer egy olyan helyen mentünk el ahol még ő sem járt. Az egyik kollégája ment előtte ő pedig követte. Egy olyan hely volt, hogy volt egy hosszú híd, a végén pedig sin volt egy élesebb kanyarral. Na akkor megijedt...:D amikor meglátta a hidat egyből szólt az előttünk lévő pasinak, hogy "júúúj, ha én itt leszakadok akkor mi lesz?" erre úgy mentünk végig a hídon, hogy fogta a fejét és "áááááááá" :D de én nagyon nevettem akkor :D

2010. aug. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!