Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám haragszik mindenkire...

Édesanyám haragszik mindenkire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pár nappal ezelött nagyon csúnyán összeveszet a mi kis 4-es tagu családunk.Édesanyámon kívül mindenki beszél már mindenkivel ,kivéve őt.Ő nagyon mogorván, kedvtelenűl, mérgesen és érdektelenűl beszél velünk.De nem értem , hogy miért van ez.Sajnáltatja magát, hogy bocsánatot kérjünk tőle vagy max. két nap múlva minden a régi lesz? Kérlek segítsetek:(
2011. ápr. 1. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem sértve érzi magát. Ez mindenkinél másképp jön elő. De szeret titeket és előbb utóbb lenyugszik
2011. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem üljetek le megbeszélni a problémát és kérjetek bocsánatot anyukátoktól attól függetlenül hogy ki a hibás :)
2011. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy jogosan van-e megsértve, vagy csak ő fújja fel. Ha jogos, akkor kárjetek bocsánatot tőle, ha csak ő fújja fel, akkor hagyjátok, majd lenyugszik.
2011. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!