Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenért ennyire haragszi...

Most ilyenért ennyire haragszik rám?

Figyelt kérdés

Tegnap a legjobb barátnőmet, nem kisértem haza, mert dörgött az ég. Úgy ment el hogy nem is köszönt. Azóta nem beszéltünk, most felmentem msn-re fenn van, de nem ír rám. Ennyire haragszik? Én azért nem írok rá mert "nem erőszak a disznótor" ha nem akar velem ilyen végett beszélni, akkor nem akar...

De azért mert dörgött meg villámlott és nem kísértem haza ezért haragszik ennyire?

13L

Igaza van?


2011. máj. 22. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nincs igaza, eléggé gyerekes, hogy ezen megsértődik.


Majd lenyugszik. Ne kérj bocsánatot, ne alázkodj meg, hiszen semmi rosszat nem tettél.

2011. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz Ő sokszor haza kísér, de olyan még nem volt, hogy villámlásba kisért haza, azért nem kísértem el semmeddig, mert ha vissza fele meg lehet engem ért volna el a vihar.. Meg ha ketten megyünk akkor nem ázik meg.. Főleg hogy Ő biciklivel volt, én meg gyalog
2011. máj. 22. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ő bicóval volt akkor nem is értem miért sértődött meg, majd lenyugszik, ilyen időbe nem tanácsos bicózni meg nagyon az utcán sem lenni, állítólag tegnap is egy öregasszonyba csapott bele a cikk cakk és nem is élte túl sajnos, szóval viharba vigyázni kell. Jogos hogy nem kísérted haza ilyen időbe meg ha ő bicóval volt gyorsabban haza érkezik.
2011. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet h perpill nincs gép előtt, lehet h észre se vett. Írj rá, ha furcsán válaszolgat/sok ideig nem válaszol, kérdezz rá h ez most ennyire megbántotta?

Aztán mond el neki, h nem akartál szétázni.

2011. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most írt rám, hát nem tudom, én nem kérek bocsánatot tőle, mert szerintem nem csináltam semmi rosszat sem :- )
2011. máj. 22. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Irjàl neki ùgy, mintha semmi sem történt volna. Lehet, hogy nem is haragszik ràd, csak te ùgy érzed.
2011. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát most Ő úgy ír, de azért én rákérdezek hogy már nem haragszik?
2011. máj. 22. 10:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap mikor haza ment, szerintem nagyon haragudhatott, mert nem is köszönt, meg azt mondta nem lesz semmin, és ment haza, még csak hátra sem fordult. KW sz*ul esett, mert előtte még a fiúkról beszéltünk
2011. máj. 22. 11:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Belinkeltem neki ezt a kérdést hogy olvassa el, mert nem emlékszik már rá..
2011. máj. 22. 11:05
 10/10 A kérdező kommentje:
annyit írt csak rá hogy xdxd
2011. máj. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!