Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak az egész...

Hogyan változtassak az egész életemen? Mindent rögtön adjak fel, vagy szépen apránként?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon elegem van az életemből. nem jó a meló, ami necces, mert a párom vállalkozásában dolgozok a családjával és nagyon nehéz velük, és szinte csicska meg nyugdíjas meló. én meg egy fiatal 27 éves nő vagyok, még másra vágyom karrierre elismerésre, stb. és a párommal is mások vagyunk, egyre jobban kiütköznek ezek a dolgok kettőnk között. de félek változtatni az életemen. egy megszokott, stabil, boldogabbnak mondható életet adjak fel egy bizonytalanért? de sokszor elegem van a páromból is és a munkából is. mit tennétek ilyen helyzetben? kíváncsi vagyok és azért is írtam ki ide, mert ezt senkinek nem tudom elmondani és egyszerűen teljesen tanácstalan vagyok és szeretném tudni, hogy mások hogyan cselekednének egy ilyen helyzetben. egyébként párommal együtt élnünk, már vagy 6 éve együtt is vagyunk. ő 33. előre is köszönöm!
2010. aug. 23. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog, szerintem lépned kell, bár én nem hirtelen csinálnám. Először készítenék valami tervet, mit akarok csinálni és hogyan. Kigondolnám a részleteket és csak mikor már minden megvan, akkor lépnék. Csak úgy elindulni bele a vakvilágba nem érdemes, és hülyeség is szerintem.
2010. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megbeszélném a barátoddal hogy nem ezt szeretnéd nem ezt akartad az élettől, szeretnél megpróbálni más munkát is, és építeni akarod a karriered.

A különbségek mindenütt ott vannak, idővel előjönnek mindenhol sajnos, de beszéljétek meg a dolgokat hogy mindkettőtöknek jó legyen!

Munka terén én kockáztatnék, párkapcsolat terén nem hiszem...

2010. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg más munkát keresni. Nem lesz könnyű, de hosszútávon nem tesz jót egy kapcsolatnak, ha minden nap, minden percét együtt töltitek. Otthon nincs mit megbeszélnetek. Gondolom ha hazamentek Ő beül a Tv elé, Te leállsz főzni.
2010. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az elhatarozas mar megvan, tehat mar csak az akarat es a kitartas az, ami kell, ahhoz, hogy lepj!

Te vagy a teremto, tehat teremsd meg azt, amit szeretnel.

De ilyen erzelmekkel ne maradj, mivel lelkileg fogsz tonkre menni, ugyhogy amikor mar eleg elszant vagy es megvan az eros akarat, akkor kezd el valtoztatni, s tedd meg az elso lepest.

Nem kell felni, mert sok embert mindig egy belso felelem a jelenlegi biztonsag az, ami visszafogja, s nem mert lepni es inkabb megalkuszik es orlodik, s aztan idegileg megy tonkre.

Merj lepni es kezd el az onallo eletedet, sok sikert!

2010. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress más munkát, képezd magad (ha kell). Nézelődjél, hogy milyen lehetőségek vannak. 27 évesen szerintem még nem késő változtatni. A pároddal beszélgess, mond el mi bánt, mi zavar és hogy min szeretnél változtatni. Ha nem lehetséges, akkor dobbants vagyis ha nehéz is de szakíts (inkább most mint 30 évesen).
2010. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyébként elötte tervezz meg mindent és mindig legyen egy 2. terved, hogyha az első befuccsol.
2010. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én is úgy gondolom, hogy még most van ideje változtatni. párommal már sokszor próbáltam beszélgetni, de vele nem igazán lehet. ő annyira más mint én. és mellette már "öregnek " érzem magam, hiszen nem jár velem sehova, csak otthon van begubózva, max a családdal, de azt már unom. én még valahol "Élni" akarok. de félek is,hogy hülyeséget csinálok. annyira nehéznek érzem most ezt, de belül úgy érzem, lépnem kell. és a melóval kell kezdeni, a többi meg alakul magától azt hiszem....
2010. aug. 23. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot nem értek,mindig ez annyira más,mint én,stb stb,hát amikor megismerted nem ilyen volt?Nem értem.De szerintem kockáztass,mint h beleragadj egy posványba,és 27 évesen nyugdíjasnak érezd magad a párod mnelett.Jár szórakozni egyedül barátnőkkel barátokkal,csinálj külön programot nem kell mindig egymás seggébe lenni pároddal.És készits egy listát arról amit elakarsz érni,és lassan kezd el kipipálni őket.
2010. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkoriban azért nem ilyen volt. valahogy ő is megváltozott meg én is jobban elnéztem a dolgait. én is képes voltam változni, változtatni érte. igen, már egyedül megyek, de így nem olyan jó.. mintha egyedül lennék ebben a kapcsolatban...
2010. aug. 23. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:

én is ilyesmi cipőben járok...


Azt hiszem a radikális változás a jobb megoldás, csak félek ezzel fájdalmat okozhatok azoknak akiknek egyébként nem akarok...

2010. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!