Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig elmarom magam mellől a...

Mindig elmarom magam mellől a barátokat, szerelmeket. Miért vagyok ilyen, hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Ha valakivel már ismerjük egymást, akkor elkezdek nagyon fura lenni.. Minden ürügyet találok ahhoz, hogy veszekedhessek, mindig úgy hozom ki a dolgokat, hogy a másik kérjen bocsánatot... Hárpia vagyok :/


Általában 1 hónap után kezdenek idegesíteni az emberek, és csak a pasikkal vagyok ilyen. (bár van 1-2 kivétel, akik nagyon jó barátaim, velük nem vagyok ilyen)


16/L


2011. júl. 16. 17:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Téged meg hamarosan kitiltanak :)
2011. júl. 16. 17:32
 2/19 anonim ***** válasza:
Türelmesebbnek kell lenned, benned van a gond jól mondtad, ha nincs ok arra h megbánts vkit akkor ne is tedd! Így nem fogsz komoly barátod találni egyhamar magadnak. Próbálj meg higgadt lenni, és örülj annak h van barátod, barátaid, semmi értelme veszekedni a semmi miatt, elég akkor ha van indok rá. Tolerancia!
2011. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

küldj egy privátot az msn címeddel:D

én 16/f vagyok , kíváncsi vagyok rád:P:P

2011. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igazából a dühömet adom ki ilyenkor :S Pedig sportolok is, alapjába nagyon nyugodt ember vagyok.

Kb 2 naponta jön rám ez a veszekedés...


(ezért is szoktam jönni erre az oldalra, itt mindig tudok valakivel veszekedni.. bár ez annyira nem kielégítő veszekedés)

2011. júl. 16. 17:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Az előző barátnőm pontosan úgy viselkedett ahogy Te ide leírtad, csak Ő 22 éves. Előnyödre szóljon h. Te legalább belátod h. mi a helyzet, mert ugyan ő is tudta h. nincsen senkije, ezt minden alkalommal egy brutális hisztiben juttatta bárki tudomására :D

Szóval legyél kicsit nyitottabb, mert úgy fogsz járni mint Ő, h. 22 évesen gyakorlatilag még az anyja is rühelli :(

2011. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért pl szüleimmel nem veszekszek, velük nagyon jó a kapcsolatom. Meg még 1-2 emberrel, akik a lelki társaim. Velük pár év alatt kb 2x veszekedtem, félreértés miatt
2011. júl. 16. 17:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez tök furi.Nálam az ellenkezője szokott lenni.Akivel tartani akarom a kapcsolatot és akivel jó viszonyt akarok fenntartani és ezért mindent megteszek ennek ellenére elválnak útjaink egy bizonyos idő után.???????
2011. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Akkor meg csak tele van a t***öd.. ez egy ilyen időszak :) olyanokat pécézz ki akikkel nagyon híg a kapcsolatod aztán küld el őket a f***ba. Utána sokkal jobban érzed majd magad :)

Valamire mégis csak jó h. ilyen sokan élünk a földön ;)

2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallod , komolyan próbálj ki vmi küzdősportot pl:karate vagy valami más, az leviszi az energiaszinted, egyik gyereknek is ezt tanácsolták aki 18 éves volt és oylan mint te, változott azóta, a sportban éli ki minden dühét, lazább fazon lett:)
2011. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:)

Általában azokkal csinálom ezt, akiket kezdek megismerni, kezdünk jóba lenni...


És már kb 4 éve ilyen vagyok :S

2011. júl. 16. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!