Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lehetőséget választanát...

Melyik lehetőséget választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Remélem le tudom írni nagyvonalakban a lényeget.Szóval..

Költöznék,csak hova?!Van saját kis házikó,távol mindentől,inkább nyaralónak mondanám,víz a kútból,fűtés olajradiátor vagy kazán,közvilágítás nincs,föld út van,télen,esőben elég necces közlekedni.Egyedül vagyok a 2 éves gyerekemmel.A ház körül bőven akadna teendő.Szomszédok nagyon nincsenek.A város 40km-re,ahol bölcsi lenne,orvos is.

A másik választás az albérlet,bennt a városban,panellakás,bölcsi 5 perc gyalog,rokonok itt laknak,segítség lenne,és itt van fűtés stb.Rendelő 2 perc.Csak ezért meg fizetni kell ugye.


2010. aug. 23. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kocsi,akkor a második. Főként,hogy akkor lenne segítséged is. Mindentől távol nagyon egyedül lennél. Ha baj van,akkor senkihez nem tudnál segítségért fordulni.
2010. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Találj vmi normális faszit, úgy azért sokkal könnyebb lenne minden.
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kizárólag az anyagi helyzetem befolyásolná a döntésemet. Ha ki tudod pengetni az albérlet /nem kevés/ árát, élhetsz kényelmesebben. Ám ha bevállalós vagy, a jég hátán is megélsz, akkor választ a komfort nélküli vidéki életet.
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak már olcsóbb albérletek is, vagy menj el a szüleidhez, biztos segitenének
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:/ Nem tudom, de sajnálom...
2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha kikerül az albérlet ára, akkor az. megpróbálhatod eladni a házat, abból egy ideig el lehet lenni.
2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eladnám a nyaralót és vennék házat/lakást, vagy albérlőtársat keresnék ill sokan keresnek
2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a másodikat.gondolj arra is időt sporolsz meg h minden helyben van,sokat számit az is amikor már délután fáradtak a gyerekek,meg ha betegek,ott az orvos egyböl.
2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kijárni a távoli kisháztól sokkal többe kerülne, mint bérelni egy kis garzont. Én biztos a 2.at választanám.
2010. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.Az eladás nem lehetséges,úgy tűnik,vagyis ha eladjuk többen osztozunk rajta amiből nem tudok venni semmit.

Szüleimnél vagyok jelenleg,de sajnos már nem bírom velük az együttélést.

Anyagilag talán egyforma lenne a kiadás,mert az autoba tankolnám az albérlet árát durván.

Egyedül nagyon nem élek meg a jég hátán...Nem vagyok egy ezermester.

2010. aug. 23. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!