Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülők, ti melyik lehetőséget...

Szülők, ti melyik lehetőséget választanátok?

Figyelt kérdés

Gyereketek autóbalesetet szenvedett, hónapok óta kómában fekszik, nincs túl sok esély rá, hogy felébredjen magától. Az egyik orvos felajánl egy lehetőséget, miszerint megműtené a gyereket. Maga a műtét kockázatos, nem rutinműtét lenne de ha sikerrel jár, felébredne. Ha viszont nem, meghalna.


Bocsánat a morbid kérdésért. Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, csak egy filmben láttam.


2011. jún. 7. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beleegyeznék a műtétbe! Kockázatos, mert örökre elveszíthetem a gyerekem.

Viszont a kóma is tarthat évekig, évtizedekig.

Bíznék az orvosban, a szerencsében és istenben.

2011. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Műtét.
2011. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
belevágnék a műtétbe
2011. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon egyértelmű a válasz. Sokkal nehezebb lenne úgy, ha az lenne a két lehetőség, hogy műtét(ami vagy sikerül, vagy belehal), vagy kóma, amiből vagy felébred egyszer, vagy soha(de nem hal meg, elél akár 100 évig is).
2011. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
inkább a műtét, minthogy megvárjam míg felteszik a kérdést, hogy lekapcsolhatják-e a gépekről mert már nincs remény
2011. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Műtét.
2011. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!