Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam meg miért...

Hogyan magyarázzam meg miért kell edzéshez "felszerelés"?

Figyelt kérdés

Mindig titokban edzettem,mert a családomnak nem szokása szavakban támogatni... Gondolkoztam rajta, hogy beszerzek gumiszalagot edzéshez de a közelben tudtommal nem lehet kapni így rendelni szeretnék. Mivel én nem vagyok otthon egész nap hisz iskolába járok én nem tudom átvenni a csomagomat, illetve nem szeretnék semmit se rejtegetni a szüleim elől mert csak bajt és stresszt okozna számomra... A kérdés az hogy hogyan beszéljek velük róla hogy miért is szeretném én ezt beszerezni.


16/L



2021. máj. 15. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
"anya, megrendelnéd nekem ezt a gumiszalagot? Erősítéshez kéne"
2021. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Üdv 2021-ben. Foxpost, postán maradó, posta csomagautomata, csomagpont, soroljam tovább?
2021. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Anya, tornázáshoz rendeltem egy gumiszalagot.


Mit kell ezen ragozni...?


Nem kábítószert rendelsz, vagy vibrátort... :-D

2021. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Rendeld csomagpontra.
2021. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ha magadnak veszed, még szólnod sem kell az anyukádnak. ha megkérdezi, hogy mi ez, vagy minek, akkor elmondod. vagy ha azt akarod, hogy tudja, akkor "anya, rendelek netről egy gumiszalagot edzéshez, jó?"
2021. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem szeretek titkolozni előttük hisz mégiscsak ők a szüleim... Azért nem tudok csak úgy oda menni és megkérni mert tudom hogy megjegyzéseket tenne és ha egy idő után nem látna változást rajtam kapnám az "én megmondtam" és hasonló hozzászólásokat...
2021. máj. 15. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Oké. Nem mondhatod el, hazudni nem fogsz. Mi a kérdés értelme?
2021. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Hu de megértelek...akkor is légy erős és folytasd az edzést! Mondd meg, hogy 2021-ben már nem divat elhízottnak és hátfàjósnak lenni. A tini szervezetnek meg nagy szüksége van mozgásra.
2021. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Anyud mérgező és visszahúzó személyiségnek tűnik ennyiből, sajnos az enyémnek is vannak hasonló személyiségjegyei. Amennyiben elfogadod hogy ő ilyen, és megtanulod elengedni a füleid mellett a megjegyzéseit, akkor sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb lehetsz. Nem egy ökör ára az edzőszalag és az egészségedet szolgálja, szerintem mindenképp vedd meg, és mondd is el. A többivel ne törődj :)

Sok sikert az edzéshez!

2021. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

Bár nem ez volt a kérdés: szerintem hagyd a szalagot, nekem nagyon nem vált be. Sőt, senkit nem ismerek, aki pár hétnél tovább használta volna.


De ha mindenképp venni akarsz, akkor vedd csomagban. Mármint több dolgot egyszerre. Mondjuk ugrókötelet, gumilabdát, meg a szalagot. Az ugrókötél meg a labda játéknak tűnik majd a szemükben, a szalagra meg legfeljebb megkérdezik, hogy "ezmirejó?".

2021. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!