Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés

Szeretnék gördeszkázni és vettem is magamnak a zsebpénzemből egy deszkát,amit egyszer kipróbáltam az úton és elestem vele ,de ez benne is volt ,hogy elesek hiszen nem álltam még gördeszkán ,és a szüleim szószerint eltiltottak a gördeszkától ,mert amúgyis fiúknak való és ,hogy nem hiányzik nekik hogy mentőt hívjanak...ezt meg is értem ,de védőfelszereléssel sem engednek.

Most mit tegyek ?

13/l



2017. jún. 22. 20:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Ha amiatt aggódsz, hogy sebek miatt kérdezni fognak, mondd azt, hogy leestél a lépcsőn, rosszul léptél és ezért elestél stb. És ha még védőfelszereléssel se engednek, akkor dugd el a gördeszkát, vagy kérj meg egy barátot, hogy tárolhasd nála.
2017. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

"mert amúgyis fiúknak való"


Jó nagy szexista tulkok a szüleid. Nehogy elhidd nekik ezt a baromságot.

2017. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is hiszem ,hogy csak fiúknak való baromi sok lány is gördeszkázik , amúgy hogy odaadom az egyik barátomnak a gördeszkát nem is rossz ötlet ,de nem szeretnék hazudni nekik ,hisz mégis csak a szüleim
2017. jún. 22. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, van egy közmondás, miszerint "ha tiltással nevelsz, hazudni tanítasz". Szóval próbálj megállapodni velük, hogy ők nem tiltanak, te meg nem hazudsz, hanem normális emberekként megbeszélitek a dolgot egymással.
2017. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ,ismerem ezt a mondást ,de nagyon nem szeretnék összeveszni ,mivel elég szigorúak ,és még csak az kell , hogy nyáron szobafogságot kapjak,pl.ma is elvették a telefonom , mert nem voltam éhes és nem is kívántam a dinnyét ,de addig nem kaptam meg a telefonom és nem állhattam amíg meg nem eszem,de megpróbálom ember módjára megbeszélni velük.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. jún. 22. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

1. Sok lány deszkázik.

2. Semmi baj nincs azzal, ha élsz és megsérülsz. 13 éves vagy, könnyen regenerálódnak az esetleges sebek is. Jobb, mintha burokban élnél.


21/L

2017. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,jobb ,de a szüleim nem értik meg
2017. jún. 22. 22:19
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen szülők akik rátelepednek a gyerek és nem hagyják élnin... Lázadj mert a végén azt is ők fogják megmondani merre tanulj tovább ha szereted ha nem ha van affinitásod hozzá ha nincs.
2017. jún. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Mondd meg nekik, hogy hány évesen kellene sebeket szerezned miközben sportolsz és jól is érzed magad? 18 éves korod után? Addig kapsz egy csinos kis ajtót a szobádra, hogy a számítógép a youtube és a facebook agyatlan zombit csináljon belőled aki elfelejti mi a kreativitás és már nem is akar deszkázni mert menőbb a fidget spinner. Nem értem a szülőket. Ők 12-13 évesen a térdüket véresre horzsolva mászták a fákat és lövöldöztek az éretlen szilvával és a mai generációnak ennyit is megtiltanak? Nekünk már nem juthat ki abból a gondtalanságból mint ami nekik volt. Túlságosan ellepett minket az a szenny ami az internetből folyik és amikor csak egy kicsi időt kérünk, hogy olyanok legyünk mint egy gyerek, hogy nevessünk és bandázzunk, és elessünk és sírjunk és hogy bekötözzék a lehorzsolt térdünket, hogy másnap ismét deszkázzunk akkor mi vagyunk az elcseszett nép.


Bocsi a kiakadásért, de ez az utóbbi időkben nagyon felb*aszta az agyam. Beszélj velük, kérdező és ne hagyd magad ;)

2017. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,beszéltem velük,de nem változott nagyon semmi ,azt mondták , hogy 18 évesen ha szeretnék gördeszkás hatok, amúgy a pályaválasztásomba nem szóltak bele,mert nekik is tetszik ,hogy pszichológus szeretnék lenni.

Igen, ismerem a Fidget spinner-t ,de szerintem pénzkidobás ,csak pörög azt ennyi ...

Bevallom sokat vagyok az interneten ,de az is csak pár órára kb .3-5óra között eközben nagyon sokat sportolok és a barátaimmal vagyok .

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat

2017. jún. 23. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!