Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan férj-feleség\kom...

Van még olyan férj-feleség\komoly kapcsolatban élő aki nem retteg, hogy megcsalják?

Figyelt kérdés

Lehet naivnak tartotok, de én sosem tartottam attól és sosem tartok attól, hogy a párom megcsal. Minden barátomon, barátnőmön illetve a kapcsolatukon azt látom, hogy féltékeny, hogy ingoványos a talaj amin állnak...folyton aggódnak, hisztiznek. Vagy azért nem házasodnak össze, vagy azért nem költöznek össze, vagy azért vannak folyton egymás seg.gébe...

Én sosem problémáztam ezen, igaz, sosem csalódtam ilyen téren férfiben, biztos ez sokat jelent. De 1 éve távkapcsolatban élünk és soha egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy esetleg megcsalna vagy hasonló. Annyira szilárdan hiszek benne, a kapcsolatunkban.

Mostanában kevés ilyen embert látok. Remélem vannak még...jelentkezzetek:)


2010. aug. 24. 00:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
64%
jó neked, gondolom azért vannak ellenkezőjén az emberek (köztük én is) mert csak a negatív példát látják. Esetleg negatív tapasztalataik vannak. Engem annyiszor vágtak már át h gyakorlatilag senkiben sem tudok bízni.
2010. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%

szia, jelentkezem :)


bennem sem merült még soha fel,hogy a párom megcsalna vagy hogy egyáltalán eszébe jutna ilyesmi - pedig nekem már volt ilyesmiben részem egyik előző kapcsolatomban. De a mostani páromban 100% - osan megbízom. Soha nem volt köztünk ilyen féltékenységi jelenet,hiszti meg hasonlók. Nem tudom más lenne a helyzet,ha távkapcsolatban lennénk...de szerintem nem.

2,5 éve vagyunk együtt, 1,5 éve együtt is élünk. Minden jól alakul (kopp kopp :D ), szóba se jön,hogy megcsaljuk egymást (ez igaz az én részemről is és biztos vagyok benne h ő is így látja)


Remélem még azért lesz pár "csapattag" aki hasonló kapcsolatban/házasságban él. Sajnos a környezetemben én is azt tapasztalom,mint te (bár 1-2 kivételt azért szerencsére tudok) - sok a boldogtalan, féltékenykedő,hisztiző stb.

2010. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Lehet egyébként annyira negatívan állnak az emberek a dolgokhoz h végül azt vonzzák be.

De jó lenne ha képes lennék újra bízni az emberekbe, mert egyébként elég idegölő tud lenni a dolog :)

2010. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

Én is hiszek a férjemnek, ő állítja is, hogy nem csalna meg sosem, de azért tény, hogy az ördög nem alszik. Addig oké, hogy a szándék megvan, hogy nem csalom meg a páromat, mert szeretem, de szinte mindenkinek az életében jönnek kísértések, kinek előbb, kinek később. Ilyenkor van az, hogy ellen tud-e állni. De sokszor épp nem a toppon van az adott kapcsolat, valami gondok vannak egymás között, és ha épp ilyenkor lép közbe egy 3., nna akkor még nehezebb ellenállni, de sokan képesek rá, én is hiszem, hogy a férjem ilyen, és ilyen is marad, de tudom, hogy ez inkább csak egy remény:)

Jópár év házasság után mikor már elmúlt a szerelem, de a szeretet meg minden más megvan, azért még emlékszik mindenki akkor is, milyen jó is volt az elején, meg úgy minden kapcsolat elején az az izgalmas bizsergető érzés. Na, emiatt lehet bármelyik életkorban elcsábulni, de ugye az eszünkkel tudjuk, hogy nem éri meg, mert minden szerelem elmúlik, és emiatt nem dobom oda a szeretett páromat, családomat, hogy legyen pár izgalmas hónapom.

Én....de sokan igen, aztán kis idő múlva, meg megpróbálják sokan visszakönyörögni magukat az előző párjukhoz, főleg ha gyerek is volt már, mert kiderül, ott mégis jobb volt.

2010. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
64%
én sem "rettegek" a megcsalástól. szerintem ez jórészt önbizalom kérdése. ha tudod, hogy "elég jó" vagy és hozzád illő párt választottál, akkor nem kell nap mint nap megküzdeni a zöldszemű szörnnyel. persze az egészséges féltékenység még belefér, az csak erősíti az érzést, hogy fontosak vagytok egymásnak. de nem szabad, hogy ez bármelyik fél számára bénító hatással legyen
2010. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...

néha annyira elszomorít, hogy ezt látom, persze nem tehet mindegyikük róla, de ha néha magukba néznének az emberek látnák a dolgokat, csak őszintének kellene lenni magunkkal és másokkal is...

egy csalódás után aláírom nem könnyű...de az ok nélkül féltékenykedő hisztiző nőtársaimtól falnak tudnék menni...

van egy ismerős lány akit ismerek 3 éve van a párjával, de SOHA sehova nem megy nélküle és mindig csak oda mennek és kizárólag ahova a csaj akar...épp a minap velünk volt a srác, de csengett a telefonja és mennie KELLETT...:-S


Én 3 éve vagyok a párommal, amiből egy év volt távkapcsolat és még van két év, utána tervezzük az összeköltözést...

A párom olyan ember aki elveiből kifolyólag nem csalna meg ezért bízom benne, már kapcsolat elején átbeszéltük ezeket a dolgokat...az mondjuk biztos, ha mégis csalódnom kellene többé nem lennék ilyen optimista...


remélem csatlakoznak még:)

2010. aug. 24. 00:25
 7/43 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat továbbra is.

én is így gondolom, az egészséges féltékenység belefér, de az inkább féltés mint féltékenység...legalábbis részünkről:)

2010. aug. 24. 00:26
 8/43 anonim ***** válasza:
60%
Én is megbízom a páromban... lehet hülyének néztek, de még úgy is, hogy most van köztünk kis mosolyszünet, nem az volt az első gondolatom, hogy úristen biztos megcsal, nőzik...etc, etc etc... inkább próbálok a probléma mögé nézni, de a bizalommal nekem sincs gondom. Szeretem és ameddig ő is így érez, nem fog elmenni máshova... meg amíg megkap mindent otthon :P
2010. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%

00:35 vagyok

persze a barátnőim akik mindig jót akarnak, ők mindig mondják, hogy jajj má' Andika ne legyél már ilyen naíív!!! Pfff... csak én élek a fickómmal egy kapcsolatban, csak én látom a kapcsolatunkon belüli problémákat, vagy tévednék?

2010. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
69%
Ez kellene hogy legyen a természetes.
2010. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!