Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült a barátnőm férje...

Kiderült a barátnőm férje számára, hogy pár éve viszonya volt egy férfival, akivel komoly szándékai voltak. Mivel a barátnőm megosztotta velem a gondjait, tudok a dologról, tegnap felhívott a férj, és próbált tőlem is pár dolgot megtudni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a férj feltörette egy hacker ismerősével a barátnőm közösségi oldalára fellépő jelszót, így bejutott az összes levelezési rendszerébe, így derült ki, hogy a feleségének hosszabb ideig viszonya volt egy másik férfival. Sajnos időközben a barátnőmnek is rá kellett jönnie, ezzel a férfival halott a dolog, mert közben egy másik nő szült neki gyereket, ezzel megpecsételve az ő sorsukat. Hozzáteszem boldogtalan házasságából próbált kijutni, mindazok mellett hogy van egy közös gyerekük, nagyon szép házuk, ami szintén közös - a férj nem törődött vele, munkamániás és pénzmániás volt, ha volt szabadideje, csakis magára gondolt, inkább elment a haverokkal, mint hogy a családjára fordítsa idejét, nem segített a háztartásban, nem vett részt aktívan a gyereknevelésben, vékony és karcsú nagyon csinos feleségét a terhesség kezdete óta lekövérezte, magyarul beletaposott női mivoltába. Azt hogy viszonya van/volt férfival, azt csak a legjobb barátnői tudták. Mint én is tudtam a dologról és kívülállóként több rálátásom volt a dologra, soha nem beszéltem róla senkinek sem. Engem a férj azért hívott fel, mert korábban anno a férj egyik barátjának barátnője voltam pár évig, és a szakításunk óta a barátnőmmel azóta is tartom a kapcsolatot. Meglepett a férj telefonhívása. Hogy mit tudok a dologról, arra szeretett volna választ kapni, vajon szereti e még őt a barátnőm, mert akkor képes csak igazán szemet hunyni a dolgok felett. Nagyon összetett a dolog, de mint barátnő, mondjam el a barátnőmnek, hogy hívott a férje? Nagyon szeretnék ebből a dologból kimaradni, olyan érzésem van, hogy bele fogják keverni a lényemet a házassági problémájukba.
2011. okt. 9. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Maradj ki inkább az egészből!Szerintem!
2011. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
77%
ne csinálj semmit nem a te dolgod, gondolom neked is van elég bajod.
2011. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
a barátnődnek minden féleképen mond el hogy felhívott téged a férje
2011. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek mar mindent es mindenkit bele fognak kezerni mindenbe. Furcsa tarsasag, egyik csalja masikat, a masik meg feltor jelszavakat, stb. Szoval a ferfi beletorodne hogy asszonykanak palija legyen, ha meg mindig szereti ot? Furcsa pali lehett. Hol van ennek a buszkesege? Ha kerdezz barmelyik barmit, Te nem tudsz semmirol. CSakis igy tudsz kimaradni ebbol. Habar ahogy latom, Te is nyakig benne vagy a kis jatekukba. Barat ex baratnoje, stb.
2011. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En szólnék a baràtnõdnek, hogy a férj telefonàlt neked. Viszont a férjnek nem mondanék semmit sem.A helyedben én sem szeretnék belekeveredni, csakis akkor, ha a baràtnõd felhatalmaz téged.
2011. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
A barátnődnek tartozol annyival, hogy semmit nem adsz ki róla, és megmondod neki, hogy a férje hívogat, állítsa le.
2011. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
off:FromOz ki vagy te?
2011. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A férj úgy kezdte a telefonbeszélgetést, tudja, hogy én nagyon jól tudom a dolgokat, hisz olvasta a levelezésünket. Nemcsak az enyémet, de más levelezését is. De én ezt is tudtam, mert a barátnőm már másnap hívott hogy baj van, tud mindent a férje.
2011. okt. 9. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

"A lényeg az, hogy a férj feltörette egy hacker ismerősével a barátnőm közösségi oldalára fellépő jelszót, így bejutott az összes levelezési rendszerébe, "


Ne haragudj, de ez gusztustalan dolog volt a férjétől.


Semmi undorítóbbat nem tudok elképzelni, mint a másik ember intim szférájába belemászni.


Még a megcsalást is megértem, de ezt a "feltörette a jelszót" ez undorító!

Olyan gusztustalan, mint a másik naplóját olvasgatni, kihallgatni a beszélgetéseit, a telefonjában turkálni.


A nő csalta meg a férfit, de a férjét százszor jobban elítélem!


Én nem mondanék a helyedben semmit ennek a hapsinak.

2011. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

:):)14:54

te kis kivàncsi

2011. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!