Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy feleség elhanyagolja...

Ha egy feleség elhanyagolja magát (elhízik), akkor a férj feljogosultnak érzi magát, hogy megcsalja?

Figyelt kérdés

Párom és nagyon figyelünk a megjelenésünkre, foglalkozunk a testünkkel ez az életvitel beleépült a mindennapjainkba.

Beszélgettünk és azt mondta, hogy lehet abbahagyja az edzést mert megtalálta azt a nőt aki keresett (persze nem hagyná abba, annál sokkal hiúbb, csak mondta)

Én azt válaszoltam, hogy nem szeretném ha elhízna. Kérdeztem, hogy ő velem maradna-e ha én elhíznék. Azt válaszolta igen, mégha nagyon elhíznék akkor is. Annyit reagáltam, hogy persze velem maradna meg félred*gna. Erre annyit mondott, hogy nagyon okos nő vagyok.

Ez a gondolat azóta se ment ki a fejemből. Nem tudom eldönteni, hogy komolyan mondta vagy sem.

És a környezetemben is hány ilyen példát látok.


Ha egy nő elhanyagolja magát akkor a párja/férja feljogosultnak érzi magát, hogy megcsalja? Szereti az a férfi egyáltalán a feleségét?


Tudom, hogy nem csalna meg, mert szeret és tudja hogy nálam nincs második esély. Ha egyszer megcsalna szakítok vele. De azt már nem tudom, hogy esetleg 10-20 év mulva, ha valami történik velem (elhíznék stb.) megcsalna-e. Én biztos, hogy kitartanék mellette,nem csalnám meg. Nála már nem vagyok benne biztos.


2011. jún. 6. 15:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Előbb írtam,de vissza töröltem.Nem merek válaszolni.
2011. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
házasságban, szerelemben nem a súly számít. röviden
2011. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, mondhatunk akármit, hogy a belső a lényeg blablabla, de akkor is számít a külső. Ha egy vékony nőbe szeret bele valaki, akkor igenis elképzelhető és érthető, hogy ha az illető elhanyagolja magát (tehát nem beteg vagy terhes!), az kiábrándítóan hat. Hisz nem ebbe a bálnába szeretett bele, hanem a sportos, csinos, magára mindig adó verzióba. Szerintem ez jogos és mindkét nemnél így van.


A megcsalást elítélem, de simán el tudom képzelni, hogy ha ilyen okok miatt elhidegülnek egymástól a felek, előbb-utóbb megsínyli a szexuális élet, később pedig az egész kapcsolat. És nem az elhízott fél lesz az áldozat...

2011. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
16:07-es vagyok: természetesen úgy értettem a 2. bekezdést, hogy szakítás legyen, ne megcsalás, mert úgy tisztességes.
2011. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
aki azért csalja a feleségét, mert elhízott, az anélkül is megcsalná,erre mérget vehet a kedves kérdező.
2011. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

"Én biztos, hogy kitartanék mellette,nem csalnám meg."


Itt ezzel a mondatoddal van baj, ez az amiből mint tény kiindulsz és felteheted egyáltalán ezt a kérdést.

Miközben ez egy szimpla hazugság. Ma még nem az, de majd egyszer találsz rá indokot hogy miért is gondolod hirtelen ezt másként.


Az életben semmi sem biztos, csak a változás. Szóval értékeld át ezt a mondatod és csak utána kattogjanak azok a kerekek.

2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Én így jártam..NEM megcsalásról beszélek, hanem a hízásró. Vagyis vékonyan ismert meg..aztán elhíztam..Nem nagyon de...6kg felesleg tuti h van. De nem tudom elképzelni hogy megcsalna ezért, mert egyszerűen nagyon jól megvagyunk, mindent megbeszélünk, szoros a kapcsolatunk, és ő megmondta h ez őt nem idegesíti, csak tudja h engem zavar, de neki így is jó vagyok. Szóval szerintem sem a külső a legfontosabb, persze az is fontos, de ha az emberek között meg tud maradni a szoros kötelék, kapcsolat akkor ez nem befolyásolja. Persze ha kimaradnak ezek a dolgok, akkor logikus h inkább máshoz fordul.Én így látom, de nem biztos h így van persze.
2011. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Az én környezetemben épp olyan példák vannak, hogy a nő nagyon igényes, de a férjének az ágyban és érzelmileg nem sokat ad. Így aztán a pasi megcsalja egy életvidám nővel, aki a felesége nyomába sem érhet, viszont a szexet imádja és nagyon szinkronban vannak. A pasiknak akármilyen is lehetsz külsőleg, ha az ágyban csak fanyalogsz, meg nincs kedved, meg nincs fantáziád, meg tönkre megy a hajad, akkor lehetsz akármilyen álomnő, nincs hosszú távon esélyed.
2011. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Én is felszedtem egy két kilót, a párom nem elhagyott, hanem szólt, hogy kicsit figyeljek jobban oda. Elkezdtem fogyózni leadtam és minden rendben van. Szerintem, ahogy mindent ezt is meg lehet oldani beszélgetéssel. Ha rendes a férfi vagy elfogad, ha pedig tudja, hogy úgy kevésbé tetszik neki a párja, akkor szól érte és nem megcsalja. A hízás sem egy visszafordíthatatlan dolog.
2011. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Lassan fel kéne fogni,hogy egy házasságban ahol már gyermek is van, nem mindig azért lép félre a férfi mert az asszony elhízott.Sokszor az elhízásnak semmi köze nincs a megcsaláshoz.

Néha nem árt kinyitni a szemünket ha az utcán sétálunk.Elég sok olyan szerelmes férfit látni akinek a felesége töltött galamb,mégis soha nem csalná meg,és elég sok olyan szép,csinos ,vékony nőt látni aki azért van elkeseredve mert a férje lelépett egy másik nővel..

Nem a kilók számítanak,hanem az emberi viselkedés.

Ha két ember jól érzi magát egymás társaságában,ha a férj örömmel megy haza,ha a feleség állandóan mosolyog ,boldog akkor lehet akár mindkét fél elhízott akkor is boldogok lesznek..

Itt vagyok én mint élő példa.12 éve élek boldog házasságban.Majdnem 20 kilót híztam,de a férjem imád..Életünk minden percét együtt töltjük,és jól érezzük magunkat..A férjem is hízott,de nekem így is ő a legtökéletesebb férfi a világon..

2011. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!