Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, ha az...

Mit gondolsz arról, ha az együttélő pár jó megvan, jól kijönnek egymással, de jön egy harmadik is?

Figyelt kérdés

Ha a pár együtt él nagyon régóta, jól megvannak,jól kijönnek, megvan a közös érdeklődés, nem égett ki a kapcsolatuk ..stb., de az egyik beleszeret egy harmadik félbe ? (tartósan, nem csak fellángolás)

Most mindegy, hogy konkrétan fizikai megcsalás is van-e, hogy a harmadik viszonozza-e ..stb., nem a harmadikkal való kapcsolatra kérdezek rá.


2010. aug. 24. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen nincs! Ha valakinek jó a kapcsolata a párjával,nem szeret bele senki másba! Harmadikra csak akkor van szükség,ha a párjával nem értik meg egymást. Kivéve,ha nem szajha az illető!
2010. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hagyja a harmadik felet az illető. Nálam is ez volt, ha lepontoztok, ha nem, DE szerencsére a páromnál maradtam... Nem bántam meg...
2010. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. 22:10 vagyok, 10 éve vagyunk együtt.
2010. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
de érdekes, pont egy ilyenben vagyok benne....és ők is 10 éve vannak együtt...
2010. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogy alakultak a dolgok ?
2010. aug. 25. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Véleményem szerint , ha a kapcsolat tényleg jó és mindkét fél számára kielégítő akkor akármilyen harmadik is jön, nem lesz esélye.
2010. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeret valaki egy harmadikba, akkor már a párjába nem szerelmes. Ha pedig nem szerelmes, akkor ott már bibi van, hiába a felszínen úgy tűnik, jól megvannak.
2010. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:11 vagyok, elmúlt az érzés a harmadik fél iránt, hála az Istennek...
2010. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!