Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta nagyok lettek a lányaim,...

Mióta nagyok lettek a lányaim, már nem vagyunk jóba egymással mert olyan pasikat választanak maguknak hogy én nem állnék szóba velük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a lányaid külön személyiségek, ők maguknak választanak párt. Te sem magadnak nevelted őket annak idején:)

Próbáld meg elfogadni olyannak a lányaidat amilyenek és ha ez sikerül, könnyebben elfogadod majd a párjukat is. Rajtad fog múlni, hogy a jövőben milyen lesz a kapcsolatod velük.

2011. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak minden anya jót akar a gyerekének!És nem jó látni hogy elszúrja az életét mikor sokkal jobban is élhetne!Szószerint útál engem amiért én nem birom a pasiját:(
2011. aug. 26. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal lány nem a te szemeddel látja a dolgokat, és párválasztáskor nem feltétlenül azt nézi, hogy "jobban is élhetne" azaz nem azt, hogy melyik fiú keres jobban. Meg kell értened, hogy a szerelem nem így működik, és ha a fiú nem bántja stb. a lányodat, akkor nincs értelme ellenkezned, mert azzal csak a lányt fordítod magad ellen. Inkább a partnere légy, mint az ellensége.
2011. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
márpedig, ha jót szeretnél a gyermekednek, mellette állsz mindig, minden körülmények közt. Tanácsot adhatsz, de a döntését neked el kell fogadni. Ő is elfogadta a döntéseidet, míg kicsi volt és nevelted...
2011. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van de ő odaköltözött a barátjához meg az ő családjához!És nagyon jólérzi ott magát mi meg mintha nem is lettünk volna a számára 24-éves,vita volt köztünk pont ebből a dologból kifolyólag!Mert mi Budapesten lakunk ő meg Monoron és onnan jár fel dolgozni nap mint nap,télen nyáron buszozik inkább mert a pasija nem hajlandó albérletbe menni mert nem akarja otthagyni az 50-éves anyát akinek esze ágában sincs dolgozni!Akkor milyen élet fog rá várni?És még közbe ott lakik a fiú öccse a fiú nővére gyereke meg a férje!Jó nálunk se igazán lehetne lakni mert rajta kivül még van egy 22éves lányom 20éves fiam és egy 3és féléves kicsi fiam!Szóval nagyon bonyolult!
2011. aug. 26. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú, szép, nagy család:)

"És nagyon jólérzi ott magát"

Ennek örülj. Örülj, hogy a gyereked jól érzi magát. Tudom, rossz dolog, hogy nem nálad érzi jól magát /talán van benned egy kis féltékenység, de ez teljesen természetes./

Monor nincs messze Pesttől, sokan járnak onnan dolgozni és néha hamarabb benn vannak, mint akik Pesten laknak és Pesten is dolgoznak.

Az, hogy nem dolgozik a kedves mama, ne zavarjon, ha őket sem zavarja, nyilván ő a ház körül dolgozik. Az legyen a szemed előtt, hogy a lányod jó helyen van és szeret ott lenni. Törekedj a békére, hívd meg őket magadhoz látogatni és próbálj elfogadóbb lenni, eleinte nehéz, de meglátod, idővel megváltozik véleményed. Foglalkozz inkább azokkal a gyermekeiddel, akiknek még szükségük van rád.

2011. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, sőt szemmel látható hogy a lányom nem boldog. /22 éves/ De mert ott olyan jó: sokan vannak, /mint a szardiniásdobozban/ meg csak azt lehet csinálni amit a fiú meg az anyja mond tehát gondolkozni sem kell. A szívem megszakad, de megyek tovább és várom hogy majd az idő a sors bebizonyítja hogy kinek lett igaza. Te sem tehetsz mást. Próbálj az otthon maradott gyermekeiddel olyan kapcsolatot kialakítani, hogy legalább rájuk számíthass öregségedre, vagy időben iratkozzunk be szoc.otthonba,elfekvőbe.
2011. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is pont igyérzem ahogy te felneveltük őket keservesen én 42-éves vagyok és világ életembe dolgoztam mégis eldob a gyerekem!Az az anyós meg minden pénzt megér mert felnevelt 3-gyereket és soha életébe nem dolgozott és vátogatja az embereket!Nem ezt a mintát látta a lányom és még is ez kell!Nagyon szomorú vagyok!És már nem is jön ide hozzánk mert elmertem mondani a véleményemet!
2011. aug. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!