Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen furcsa, családon...

Milyen furcsa, családon belüli (nem vérfertőző!) kapcsolatok születtek ismerősi, rokoni körben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

10-es! Hát ez tetszik! Kíváncsi volnék arra a nőre.Lehet, hogy extra feromonjai vannak.

Nálunk: Van két lánytestvérem, mindketten 1978-ban születtek, de ők nem rokonok. Megfejtés:egyik anyám, másik apám második házasságából származik,aug. ill. dec. születésűek.

2021. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
93%

#11.


A férfiak mind diplomás, jó anyagiak között élőek. Sikeres család.


A nő meg olyan stílusú és külsejű, mint Cate Blanchet a CAROL című filmben, csak vöröses-barna. És vagy 185 magas.

2021. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Az én falumban egy 47 éves nő most szült egy gyereket egy 21 éves férfitőp
2021. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
Telefonos kapcsolatot létesítettem a nénémasszonnyal.
2021. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
A neveloapa osszejott a nevelt lanyaval.Osszehazasodtak,gyerekeik szulettek.Eletuk vegeig egyutt maradtak.
2021. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Anyukám nővére apu öccséhez ment feleségül. Nem ismeretségi kör, de ismert ember: Mario Vargas Llosa, Nobel-díjas perui író első felesége nagybátyja sógornője volt. Második felesége ugyanazon nagybátyjànak lánya, vagyis neki első unokatestvére volt.

74N

2021. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Idősebb távoli családtagoknál alakult olyan, hogy a nőnek és a férfinak is 3-3 gyereke volt, amikor összejöttek, és a nő egyik gyereke és a férfi egyik gyereke összeházasodtak. Ők kb. tinédzserek voltak, amikor megismerték egymást, szóval nem együtt nőttek fel.
2021. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerősi, rokoni kör, régi sztori, nagy kedvencem. És hát tulajdonképpen simán megeshet a valóságban:


"A SAJÁT NAGYAPÁM VAGYOK

(Mark Twain után)

Élt egyszer egy ember egy amerikai városban. Negyvenkét éves, erős, egészséges férfi volt és mégis öngyilkos lett. Az okot egy levélben közölte. A levél így szólt:

Sokáig özvegyember voltam. Az édesapám is nálam élt, aki most 60 éves, fess, magas ember. A haja már ősz, de az arca még fiatal és szén-fekete szeme van.

A második feleségem 40 éves, barnahajú, szürkeszemű, kedves jó asszony. Nagyon szeretem a feleségemet. A feleségem lánya – vagyis az én mostohalányom – 20 éves szőke hajú, világoskék szemű szép nő. Ezt a lányt az apám feleségül vette. Így most az apám – a mostohalányom férje – az én vőm lett. És a mostohalányom – az apám felesége – az én mostohaanyám lett. Egy évvel ezelőtt a második feleségem egy szép kis fiúgyereket szült nekem. A fiam és az apám felesége testvérek, így a fiam az apám sógora, de ugyanakkor – mint a mostohaanyám testvére –az én nagybácsim.

Most a mostohalányomnak is fia született. Ez a gyerek – mint az apám fia – az én testvérem, de ugyanakkor – mint a mostohalányom fia – az én unokám is. De ez még semmi. A feleségem, aki a mostohaanyám anyja, az én nagyanyám. Tehát én egyidejűleg a feleségem férje és unokája vagyok. De ha a feleségem az én nagyanyám, akkor én – a nagyanyám férje – a saját nagyapám vagyok. Ezt nem bírom ki tovább. Öngyilkos leszek."

2021. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
Faluban volt egy házaspár akik elváltak utána a férfi meg feleségül vette a nő lányát pár évre rá.
2021. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Utolsó előtti, ez ez a sztori:)

2022. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!