Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális? Szülők anyukák ti...

Normális? Szülők anyukák ti mit szólnátok ahhoz ha a gyereketekről csak úgy lementik a képét a Facebookrol majd arról csinálnak ajándékot a nagyinak? (párom rokonai) úgy hogy meg sem kérdeznek minket.

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát szólhatott volna előtte, de azzal, hogy kitetted egy közösségi oldalra, szabad prédává is tetted a fotót.
2021. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Ezt hívják lopásnak. Az én gyerekemről én adok másnak képet.

Viszont a szülő is hibás, ha ennyire elérhető helyre tölti fel a képeket és még csak le sem korlátozza a láthatóságát (ha már muszáj fészbúkon megmutatni).

2021. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Sógornőm minden évben így csinál családi naptárt anyósoméknak. Örülök neki, mert nem kell nekem vesződnöm vele, és a fb-ra eleve olyan képeket teszek ki, amik tetszenek, vállalhatóak, és anyósnak is szívesen mutogatnám.
2021. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell kiposztolni ország-világ elé és akkor nem lesz ilyen.

Még sokkal rosszabb emberek menthetik le sokkal rosszabb célokra is sajnos.

2021. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
2-es, te hülye vagy? A férj rokonai elől korlátozni a fb elérhetőségét? Akkor mégis kinek kéne engedni, hogy lássák...? -_-
2021. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék belőle ügyet. A nagyi nyilván boldog az unokás ajándéknak, a kép pedig eleve nyilvános volt. Ha nem szeretném hogy bárki hozzájusson egy bizonyos fotóhoz, akkor azt a fotót nem töltöm fel sehová.
2021. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Én szóvá tenném, hogy legközelebb tőlem kérje a képet, vagy legalább szóljon, ne a tudtom nélkül.

De hosszabban nem vergődnék rajta, nem rosszindulatból csinálta.

2021. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Azért zavarna csak, mert amit lementenek már nem ugyanaz a minőség mint az erdeti. Így az ajándékon se lesz olyan szép. Amúgy meg csak olyat kell felrakni, amit nem zavar ha lementenek.
2021. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Ezért nincs semmi nyoma a közösségi oldalon a gyerekemnek. Semmi. Azt se tudják,hogy van.

A közeli rokonok megkapják a képeken messengeren,fel nem teszik sehová,mert tudják,nem szeretném. Anyós egyszer küldött videót róla egy kolléganőjének,azért elég csúnyán leb.sztam mert fürdés előtti volt és látszott a nemi szerve is.. nagyon mérges voltam. De az én hibám,innentől biztos nem is lesz fotó sem meztelenül a fiamról. És anyós is megtanulta a leckét.

Egyébként az én sógornőm is készít naptárat a dédinek az általam küldött fotókból,azzal nincs bajom, a dédi úgyis ritkán látja a gyereket mert messze él tőlünk.

2021. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az a szülő, aki Facebookon osztogatja a gyerek képeit, annélkül, hogy korlátozna azt ki láthatja, az örüljön, hogy csak a sógornő töltötte le. Ha pedig korlátozva volt, akkor megint nem értem mi a probléma, hiszen a fotó feltöltésekor tisztában voltál azzal, hogy ki látja, használhatja azt mivel te állítottad be.


Ok, az illem azt diktálja, hogy előtte rákérdezhetett volna, de ez csak formaság, hiszen a feltöltéssel engedélyt adtál rá neki.

2021. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!