Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SZÜLŐK! Ti nem feltitek...

SZÜLŐK! Ti nem feltitek gyereketeket ha ilyenre engetitek rá mit ez Debreceni KODSZINHAZ?

Figyelt kérdés

És sokan le is öltöznek és engedi szülő alsogatyara és főleg fiúk vetkoznek le csak tegnap is láttam elobe ott voltam és pont mondta neki szülő hogy vedd le pólót gyerek indult volna erre mondta szülei nadrágot is nehogy vizes legyen.

Ti szülők engednetek?



[link]


2020. aug. 21. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Eszembe nem jutna a gyerekeim bármelyikét is egy ilyenre elengedni és kiszolgáltatni őket ilyennek.
2020. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezt próbáld meg ordibálás nélkül, érthetően megfogalmazni.
2020. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze mi minden nap ha jó idő van kint vagyunk. Boxerre húz egy fürdőnadrágot és mehet is. 4-9 éves fiaim vannak.
2020. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Budapesti vagyok, de múlt hónapban eltaztunk néhány napra Debrecenben. Nem ismertük ezt a helyet, a környéken turistáskodva akadtunk rá. Tök meleg volt, felnőtt fejjel mi is mászkáltunk a köveken, meg a "medencébe" is belementünk. A szökőkútnál ki van írva, hogy a körbekerített részhez ne menj - tehát nyilván ezt úgy tervezték, hogy bele lehessen menni, nem csak egy sima szökűkút. Nyilván nem ruha nélkül, meg nem vinném oda a gyereket strandolni (az út túloldalán van a strand).
2020. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Tulajdonképpen nem értem, mi az a rettentö nagy probléma, ami miatt ORDÍTVA kellett feltenni a kérdést!

Emellett nem igazán látok különbséget fegy nem átlátszó fehérnemü meg egy fürdöroha közt.


(Meg "leöltözni" nem lehet, csak levetközni, ha magyarul írsz!)

2020. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, teljesen össze-vissza, értelmetlenül írsz, ráadásul butaságot is.
2020. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Valaki lefordítaná nekem?

Most az a baja, hogy a kölkök belemennek a szökőkútba???

2020. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem értem mi a baj ezzel?
2020. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, szerintem nem az zavarja a kérdezőt, hogy bele-belemennek a szökőkútba, hanem hogy néhányan kb ingyenstrandnak használják, levetkőztetik a gyereket az utcán alsónadrágra/bugyira, vízipisztolyt hoznak és órákig pancsolnak. Legalábbis mikor mi arra jártunk, és először kb tíz percet ott töltöttünk, voltak többen, akik másfél órával később, mikor megint arra mentünk, még mindig a vízben voltak. Szerintem ennél mondjuk még durvább, mikor konkrét fürdőruhában érkezik a gyerek és strandol az utcán. Mikor a strand az út túloldalán van.
2020. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz bajuk
2020. aug. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!