Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy bevallásnak minősül?

Ez egy bevallásnak minősül?

Figyelt kérdés

Valaki tetszik nekem, de ő ezt nem sejti. Elég jól kijövünk egymással, de csak mint haverok. 2 nappal ezelőtt mondtam egy hülyeséget de csak azért mert zavarban voltam és szabadulni akartam a helyzetből. Utána mondtam is neki, hogy bocsi nem úgy gondoltam, ő azt mondta semmi gond, azóta beszéltünk is de mégis bánt amit mondtam.


Ha holnap találkoznánk és megmondanám neki, hogy még most is bánt és nem akartam megbántani mert a társaságból őt kedvelem a legjobban, és körülírnám hogy miatta voltam zavarban, az gáz?


2010. aug. 25. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Szóval ebből rájönne, hogy bele vagyok esve? Én vagyok a lány, már csak ezért sem szeretném ha megtudná, hogy tetszik, de ez is idegesít hogy ilyen hülye voltam.


Ezzel a kérdéssel már csak az a baj, hogy sokszor eltervezem mit mondok majd, és soha sem úgy alakul, de ez csak 1 ötlet...És lehet nem is találkozunk, de azért kíváncsi lennék mit gondoltok.

2010. aug. 25. 22:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne tudni, mit mondtál neki :)

Amúgy lehet levágná hogy van valami, ugyanis ha napokkal később visszatérsz egy ilyen témára (amire nem térnél vissza abban az esetben, ha nem tetszene), akkor az feltűnhet neki. Tehát csak óvatosan

2010. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
És miért lenne baj, ha megtudná, hogy bele vagy esve? Miért kell titokba tartani? Az hogy tikon epekedsz utána, magadban őrlödsz, hogy mi lenne ha, az jó neked? Nem lenne jobb ha bevallanád neki érzéseidet? Lehet hogy ő is így érez irántad, és akkor együtt lehetnétek, mint egy szerelmes pár. Légy egyenes, és ne gyerekes! Aki mer, az nyer! :)
2010. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előttem szólóknak.

Viszont ha úgy döntöttél, hogy nem szabad tudnia, akkor nagyon gyanús ha újra feszegeted a témát. Egyrészt, hogy napokkal ezelőtti neki apróságnak tűnő dolgon még mindig kattogsz, talán már el is felejtette, és akkor láthatja, hogy neked meg milyen fontos - na ez szöget üthet a fejében. A másik, hogy az ha elmondod, hogy őmiatta voltál zavarban, hát ha nem is a szerelem bevallásával, de a vonzaloméval felér. A pasik szerintem vannak annyira egoisták, és magabiztosak, hogy ha még nem is "úgy" lettél volna zavarban, de azt mondod, hogy ilyen reakciót váltott ki belőled, akkoris beleképzelné, hogy bejössz neki.

Szerintem. De ez csak egy vélemény.

Viszont kedves és nem tolakodó vallomás, ha amellett döntessz, hogy a tudtára hozod a dolgot, ha ecseteled, hogy "Miattad voltam zavarban..."


24/L

2010. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges újra felhozni a témát, egyszer már elnézést kértél, és azt mondta, semmi gond. Ezzel ő már túl is lépett rajta.
2010. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Találkoztunk ma, de nem négyszemközt így nem is beszéltünk csak 1-2 szót. Most kb 3 hétig nem lesz itthon, szóval egy darabig nem látom :(

2010. aug. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!