Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csöd az életem, fogalmam...

Csöd az életem, fogalmam sincs mit tehetnék? Éjszakákat sirok át, tanácstalan vagyok. Help (anyuval egyre rosszabb a kapcsolatom)

Figyelt kérdés

22éves lány vagyok,alig 3honapja kiléptem egy 3éves kapcsolatbol mert már nem müködött a dolog,nem voltam már szerelmes.(Ezzel a sráccal lakást vásároltunk aránylag boldogan éltünk)Haza költöztem a szüleimhez,igy munkanélküli lettem mert a munkám oda kötött ahol azelött éltem.Sajnos nem könnyü már a helyzetem,teljes mértékben a szüleimre vagyok támaszkodva,ami nagyon nem tetszik és egyre rosszabb az anyukámmal a kapcsolatom.Ha itthon vagyok netezek az a baj,ha kint vagyok a barátnöimmel az a baj,ha tvzek az a baj,ha fürdeni készülök az a baj,ha éjjel járok haza az a baj,ha partyzni szeretnék az a baj,ha pénzt kérek az a baj,ha kinálják de nem fogadom el az a baj,ha beszélek az a baj,ha anyukát kezét puszilgatom az a baj,minden probléma amit teszek.Jelenleg van egy uj kapcsolatom 2honapja,imádom a srácot ugy érzem ö az akit kerestem egész életemben,nem szeretném elvesziteni,de a szüleimmel annyira rossz a kapcsolatom hogy már azon agyalok vissza megyek az Exemhez csak hogy jobb legyen,távol a szüleimtöl,hugomtol a családomtol.Fogalmam sincs mit tehetnék,munkát sajnos nem pofon egyszerü találnom,albérleten is gondolkoztam de pénz nélkül mit tehenék???

Kérlek adjatok tanácsot,bele örülök a fájdalomba hogy napi szintem veszekedünk anyuval,hogy a hugom ok nélkül belémköt,és a pasi akire vágytam heti kétszer láthatom de akkor is pár orára mert hajnalban és másnap nem járhatok haza. Vissza menjek az exemhez?vagy türjek és alkalmazkodjak,és semmi sem jo amit teszek amit csinálok amit mondok ahogy vagyok a világon.?Tanácsokat,segitséget kérnék.

Egy kétségbeesett lány


2010. aug. 26. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Dolgozz!Ha hazaadsz vmennyit jobb lesz hidd el.
2010. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de az a mondat kimaradt, hogy ha segítek otthon anyunak, az a baj! Tehát elképzelhető, hogy anyukád kicsit hiányolja az otthoni segítséget. 22 évesen már elég sok dolgot meg tudnál csinálni, pláne,hogy eddig külön éltél. Próbáld ki, hogy napont segítesz otthon legalább egy fél órát, és akkor nem fogod magad tehernek érezni. És igen, amíg otthon laksz neked kell alkalmazkodni a szüleidhez, és nem fordítva. Azzal pedig,hogy visszamész az exedhez semmi sem lesz megoldva. Ugyanúgy nem fog működni. Ülj le anyukáddal, és kérdezd meg,hogy mit várna el tőled, mit szeretne!
2010. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza kényszerűségből az exedhez. Azt írtad, h közösen vettétek a lakást. Kifizette a részedet? Mert ha nem, sürgősen ki kellene. Az vésztartaléknak elmenne. No meg állj rá a munkakeresésre, akár 150km-rel is arrébb. Max. albit veszel ki.
2010. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
könnyü mondani hogy dolgozzak,nekem sem jo igy hogy anyagilag ök támogatnak,nem bánnám ha lenne saját keresetem és finanszirozni tudnám a az agybajaimat.Nem pofon egyszerü melozni,nem ugy van hogy fogom magam és csatt holnap már dolgozom.keresem folyamatosan.munkaügyi központ által,telefonszámokat hivogatok,söt a multkor 10példányban lefénymásoltam az önéletrajzom és személyesen bejártam a várost hgy munkát találjak de mindenhol azt mondták majd visszahivjuk,azota is hivnak:(
2010. aug. 26. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Az exhez semmi képpen ne menj vissza csak azért mert a családoddal gondok vannak.Valami oka csak van hogy ennyire nem jössz ki velük nem???Talán most egy kicsit zavarodott vagy és fura lehet a viselkedésed nem???Hiszen megváltozott az életed minden szempontból.Azt tanácsolom beszéld meg velük nyugodt körülmények között.Ha nem megy légy türelmes,keress munkát továbbra is és legyél boldog az új barátoddal.
2010. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az itthon tevékenységek nálam alap...

takaritok mosok fözök mert elég késön érnek haza a szüleim igy besegitek,természetes dolog hogy fözök és csinálom a dolgom...de anyunak ez alap,nem csak elvárás és muszáj dolog.Attol nem vagyok jobb a szemében

2010. aug. 26. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
én hasonló cipőben járok azzal a különbséggel, hogy én még csak most fogok lépni. tudom, hogy csúnya, de várok egy jobb meló, úgy néz ki összejön, közben kerestem magamnak albérletet jót, így az is megvan, úgyhogy amint minden már stimmel, lépek az 5 éves kapcsolatomból és a szülői túlzásbavitt "Életüktől", illetve a melótól. addig nem akartam lépni semmilyen téren, amíg nincs hova, mert szülőkhöz tutira soha nem mennék vissza. így is az lesz, hogy a fizetésem elmegy az albérletre és a rezsire, másra már alig marad, de nem érdekel! inkább élek egyedül a szüleim közelsége nélkül, mint velük. de már a te esetedben nem tudom mit tehetnél. ha annyira rossz, akkor válalj alkalmi melót és abból fizess egy albérletet vagy legalább egy szobát ideiglenesen. vagy költözz oda egyik barinődhöz. lehet, hogy nehéz most is meg az is lesz még pár hónapig, de jobb a nyuogdt élet egyedül, mint a "lazább" élet de szülőkkel. én ezt tapasztalatból mondom.... de ne add fel, legalább alkalmi melót vállalj vagy a munkaügyi pénzedből vegyél ki egy szobát ideiglenesen. és csak ezért ne menj vissza az exedhez, max tűrj a szülőkkel ha nincs más kiút. nem irigyellek, nagyon nehéz ez lelkileg..
2010. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te legalább megérted hogy nagyon nem birom lelkileg...

Jo volt külön lenni tölük,nem szoltak bele minden percembe...

türni és alkalmazkodni egy 22éves lánynak már nehezebb pláne hogy votl saját élete már

2010. aug. 26. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!