Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz a családdal...

Szerintetek gáz a családdal strandolni?

Figyelt kérdés
18/L
2021. jún. 25. 13:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
95%
gyors válasz : nem
2021. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2021. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne gáz? Ők a családod.
2021. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Molyember ***** válasza:
96%

Nem, miért lenne? :D

Nyilván még azt a korodat éled, amikor minden ciki, de hidd el, az emberek magasról és izomból szarnak egymásra. Senkit sem érdekel, hogy kivel mész strandolni, és ha ott észre is vesz valaki, az elsősorban a te külsődnek szól (elvégre strand), és nem apád gatyából sejtelmesen kilógó, enyhén szőrös fenekének.

Más a helyzet, ha a családod viselkedni képtelen, hangoskodó, szemetelő, ordítva beszélő elmebetegekből áll, de akkor nem a strand az egyetlen hely, ahova nem kéne velük menned.

2021. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Össze vagytok kötve, vagy mi? Odébb ülsz 1m-el és már nem velük vagy.
2021. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

miért lenne gáz...???

A barátaid úgy gondolják, vagy kik?????


Velünk még a 30év körüli gyerekeink is jönnek néha....

2021. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a kérdést.

Ciki??? Haver, gondolkozz már!

2021. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
31 évesen is járok anyámmal strandra, ha épp páromnak nincs kedve hozzá. :D
2021. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Tinédzserkoromban és huszonegynéhány éves koromig ugyanezt gondoltam. Jajj de ciki, körülnéztem a strandon és egy csomóan voltak barátaikkal. Nem lehetek ilyen gáz.

De valójában ha rátok néz valaki kívülről, nem fogja tudni, hogy mindenhová sülve-főve együtt mentek-e, a szüleiddel élsz-e vagy már különköltöztél és csak közös programot csináltok. Ami amúgy egy jó dolog, ha már nem éltek együtt.

De ha zavar, próbálj olyan baráti kört kiépíteni magadnak, akikkel tudsz közös programokat szervezni.

2021. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Én meg megyek több napra is strandolni a férjemmel. Meg anyósékkal. Közösen. És még fagyizni is fogunk közösen! Sztem egyáltalán nem gáz és nem ciki.
2021. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!