Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz a családdal...

Szerintetek gáz a családdal strandolni?

Figyelt kérdés
18/L
2021. jún. 25. 13:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintetek gáz ilyen kérdés? Szerintem igen.
2021. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Hé, sztem is
2021. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen mennèk a szüleimmel strandolni . Életem legszebb napja lenne . Sajnos már meghaltak .


Remélem pár év múlva máshogy fogod látni a dolgokat . Menj csak el szépen velük strandolni .


52/F

2021. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

Ebben a korban normalis ha gaznak erzed, foleg ha ok a strandon vagy akarhol, de ugy kezelnek meg mint egy kissikolast. Viszont ha mar ok is felnottkent kezelnek stb akkor ha zavar probald elkepzelni hogy nyaralsz es osszeismerkedtel a szomszed apartmanban nyaralo hazasparral es egyutt mentek strandra, mint szabadpeogram a nyaralason. Tehat neha menj el egyedul uszni, mondd hogy jarsz egyet es menj egyedul fagyizni, vagy kuldd el oket, hogy vigyazol.addig a cuccaikra ok menjenek szinzen langosozzanak vagy uljenek be a termqlreszbe stb.


En mist felnottkent mar 3 generqcioval strandolok egyutt es nem gaz. Es az se ha 18 evest latok a szuleivel.


Valaki korabban meg irta pont mindenki mindenkit leizel...ok megbamuljak egymast az emberek, de az i telligensebbje meg ezt se teszi.

2021. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
37 éves vagyok és holnap megyek anyámékkal a strandra. Legalább vigyáznak a fiamra, amíg én gumimatracozok. :-D (Az apja dolgozik.)
2021. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne gáz a családdal strandolni? Ennyi idősen már ki kellett volna nőni ezt a "ciki a szülőkkel jóban lenni" korszakot.
2021. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

Igen.


Úr isten, de ostoba vagy.


Mi a francért lenne az?

2021. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!