Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám emiatt...

Normális, hogy anyám emiatt nem kedveli a barátomat?

Figyelt kérdés

Két indok: Van 2 tetkója és e-cigit szív (mert most szokik le a rendesről)

Ezenkívűl semmit sem tud felhozni, ami unszimpatiks lenne neki, de szerinte ezek már-már halálos vétkek. Engem egyik sem zavar. Tisztelettudó, okos, dolgos, vicces. És ezekre anyám sem panaszkodik soha.


2021. jún. 28. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális anyukád részéről. Tele van előítéletekkel.

Ha hajlandó megismerni a barátodat, akkor talán majd megkedveli.

2021. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Majd megszokja.

Anyaként hadd legyen már jogom nem megerőszakolni a szimpátiaérzésemet....

2021. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Valakit vagy kedvelünk, vagy nem. Ha nem kedveljük, hibát keresünk benne. Tok mindegy hogy ez a valami másnak hiba e, vagy egyáltalán lényeges dolog e.
2021. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
3-as, normális ember nem keresi a csomót a kákán a gyereke választottjával kapcsolatban. Lehetnek olyan aggasztó jelek, amik miatt el akar beszélgetni a gyerekével erről, félti a gyerekét, aggódik, hogy nagyon rosszul választ a gyereke. De ezek, amik itt föl voltak sorolva, nevetséges apróságok. Nem neki kell bele szerelmesnek lennie, neki csak normálisan kéne viszonyulnia hozzá.
2021. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Goldmund!


Mindenki keresi a kákán a csomót, ha valakit nem kedvel. Márpedig csak azért nem fogsz te se kedvelni valakit, akit majd a gyerekeid választanak párként. Most se kedveled a gyerekeid összes barátját, abban biztos vagyok.

2021. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Szimpátia teljesen más dolog, mint a viselkedés. "Anyós, após" legtöbb esetben elsőre ferde szemmel néz, meg másodikra is :) Majd az idő eldönti...
2021. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

"Márpedig csak azért nem fogsz te se kedvelni valakit, akit majd a gyerekeid választanak párként."


Akkor fogom kedvelni, ha látom, hogy boldog vele a gyerekem.

Újra leírom másképp megfogalmazva: a gyerek nem az anyjának/apjának keres párt, hanem magának! És ezt a szülőnek is így kell tekintenie. Neki nem szimpatikus? Tegye félre ezt, mert nem ő van itt a középpontban, hanem a gyereke. Ha a gyereke boldog vele, és nincsenek olyan jelek, hogy nagyon rossz irányba menne vele az élete, akkor a szülő ne tegyen megjegyzéseket gyereke párjára, ne vágjon pofákat, ha találkoznak stb. Legyen kulturált és elfogadó. Basszus, ha leszbikus lenne, azt is el kéne fogadnia, nemhogy azt, ha tetoválása van!

2021. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kedveli egy dolog, míg nem akar szétválasztani titeket addig nincs baj.
2021. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám meg azért utálta a volt barátomat, mert albérletben lakott, és mert nem volt “pénzes” holott mi sem vagyunk azok, csak saját házban lakunk.


Testvérem gazdag paliját (vagyis a szülei gazdagok) imádják!


Fuuu....

2021. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok gyerekem van, egy, aki házas.

Soha nem véleményem a párjaikat, csak ha kérdezték.


De akkor is úgy, hogy nem nekem választották, hanem maguknak.

Férfi vagyok, nem anya

2021. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!