Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az, hogy anyám a...

Normális az, hogy anyám a barátomat jobban szereti? Már sírógörcsöm van.

Figyelt kérdés
Anyám ugrik a szép fiúkra és egy incidens miatt muszáj volt a páromnak az anyámnak írnia üzenetben. (depressziós hangulatom van stb, ez másik téma). Anyám évek óta külföldön dolgozik és képes hónapokon keresztül egyáltalán még a pofámat sem látni. Nagyon ritkán ír, nincs semmi kommunikáció közöttünk. Apám születésem előtt elhagyott, nagymamával élek, de ő is kérdezte, hogy mi a fenének kell társalogniuk egymással. Mindegy. Csak nagyon zavar, hogy anyám annyira érdeklődik felőle és fiamnak szólítja stb... A saját anyám nem hívott soha sem "lányomnak". Valaki ilyen szituban? Hogyan nyugodjak le? A barátom vígasztal, de így is xar érzés nagyon.

2020. júl. 20. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Attol, hogy neked nem irogat, meg szerethet
2020. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztos.
2020. júl. 20. 23:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyszer úgy ment vissza külföldre, hogy ordított rám és becsapta az ajtómat, mert mamám felzaklatta valamivel.
2020. júl. 20. 23:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Felcsesz az egész. Hagyjuk. Jó éjt.
2020. júl. 20. 23:54
 5/14 anonim válasza:
90%
Most ez lehet, nem oldja meg a problémát, és lehet, hogy nagyon bunkó, de nem kérheted meg a barátodat, hogy ignorálja az anyud? (Nem értek hozzá, bocsi, csak felmerült, mint lehetőség.)
2020. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Anyudnak imponál a fiatal fiú. A fiatal fiúnak imponál(hat) az idősebb, tapasztaltabb nő (jelen esetben anyád), még ha nem is akar tőle semmi konkrétat, az érdeklődés jól eshet.

De amúgy SEMMIT nem tudtunk meg; hány évesek vagytok? Anyud hány éves? Párod kapcsolata jó az anyjával? Anyádnak van új párja, vagy apád óta nem talált senkit?

És hasonlók...

2020. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
anyád hülye
2020. júl. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A barátom nem kedveli anyámat, ahogy én sem. Leginkább azért, amit a 8.as válaszoló írt. Nehéz helyzetben vagyok és a vírus miatt nem tudok a barátommal találkozni, (Repülő korlátozás) ezért ő segítséget kért a családomtól, hogy addig vigyázzanak rám, mert elgurult az agyam valami miatt. (Nem vagyok komplett annyira) Anyum 41 éves, elvált, de 2 éve van egy palija. Én 18, barátom 24, 3 éve boldogítjuk egymást. Ennyi infó remélem elég. Mikor írtam a kérdést nem gondoltam ezekre, mert rosszul voltam.
2020. júl. 21. 03:09
 9/14 A kérdező kommentje:
5# erre én is gondoltam, de már elegem van, hogy ennyire önzően viselkedem a barátommal, szóval nem érdekelt a helyzet egy darabig. Barátom csak válaszolgat az üzenetekre, jól ismerem őt. Anyám a probléma, mivel tudom, hogy milyen ember. Lehet, csak túlreagálom, mivel a barátomat nehezen lehet utálni, ezért anyám is ennyire fel van pörögve. Nem kellene ennyire komolyan vennem csak az is zavar, hogy anyum ennyire kedvel egy kívülállót, holott én vagyok neki a családja. Értitek...
2020. júl. 21. 03:22
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi van? Anyád évek óta külföldön él, te meg a nagymamáddal, kb semmi kapcsolat nincs köztetek, de a pasid neki írogat rólad? Csak én nem értem ezt? Gondolom ha ennyire ki vagy ezen akadva, a pasid megmutatta a beszélgetést és láttad miről van szó. De továbbra se értem, hogy mégis miről tudnak ők ennyire beszélgetni, hogy anyád fiamnak szólíthassa a csávódat. Mit jelent, hogy nem vagy teljesen komplett? Mi bajod van? Szerintem itt valami más van a háttérben, ami összefügghet a te mentális bajaiddal.
2020. júl. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!