Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?Velem van...

Mi lehet a megoldás?Velem van a baj?El kell fogadnom ezt? Férjem sokat dolgozik,keveset van velünk,hétvégén is csak egy napot Van itthon. 1,5éves fiu van.Rossz nekem nagyon,hogy 3an nem megyünk sehova.Hiába próbálok beszélni róla vele,nem ért meg.

Figyelt kérdés

Mi eljárunk nagyszülőkhőz a fiammal.Ide-oda kirándulni néha,mert nem bírok mindig itthon lenni,háztartás mindig stb.

Rosszul esik,hogy sehova nem megyünk 3an.Ő fáradt amikor lenne rá esetleg idő elmenni vagy nincs kedve amit meg is értek,de rossz is ez.Én meg mennék,nem jó itthon lenni mindig.Nem nagy dolgokra gondolok pl.:elmenni fagyizni vagy sétálni valahova,állatkert ilyesmi.Hétköznap is este esik haza.


2021. júl. 2. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
31%

Hát, ez ilyen Kérdező.

Nem tudom nagyon mit mondjak, nem sok mindent tudsz tenni, ilyen ha a munka fontosabb, mint a család. Szerintem ha akarna a férjed már ki tudott volna venni egy szabadnapot, amit veletek tölt. Ha még nem tette, esetleg ajánld fel neki ezt az ötletet.

De egyébként, azt ne várd el, hogy majd eljárkáltok ide-oda. Egy dolgozó embernek se kedve se ideje nincs az esetek többségében ilyenekre, max. hétvégén, de hát ezek szerint a te férjednek akkor se.

Te miért nem mész a fiaddal többet ilyen helyekre? Most nyár van, simán minden nap elmehetnétek sétálni, vagy bárhova, addig se unatkoztok.

2021. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
90%

Nem a te hibád, a férjed túlvállalja magát

Esetleg beszéld meg vele hogy x hónap x hetére vegyen ki szabadságot és te is, és elmentek valahova 3-an

2021. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
91%
Meg lehet érteni őt is, téged is. Kompromisszum. Amikor lenne idő elmenni valahova hárman, akkor egyik alkalommal maradjon otthon pihenni ha fáradt, de másik alkalommal pedig menjetek el. Ezt próbáld meg megbeszélni vele, hogy legalább néha el tudjatok menni, ha van idő. Ne mindig otthon legyen.
2021. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
97%
Azt tanácsolom, amit előttem írtak. Beszéld meg vele valahogy, mert ez a gyerekre sem lesz jó hatással és nem fog sokáig tartani.
2021. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 A kérdező kommentje:

Mi ketten eljárkálunk.De nem olyan jó sajnos ketten.

Az a baj sokszor magától marad tovább és ő vállalja el a munkát hétvégén.

2021. júl. 2. 13:00
 6/98 A kérdező kommentje:

Kell a pénz persze,de család is van.Gyerek is sokszor mondja apa apa,dehát nincs itthon sajnos...

Multkor is mondtam neki veszekedés lett a vége és megy minden tovább ugyan úgy.

2021. júl. 2. 13:02
 7/98 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell elfogadnod! Mindig választhatsz egy rosszabb megoldást is!
2021. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
96%
Tudom mit érzel sajnos, az én férjem is ilyen. Bár már javult a helyzet mióta van gyerekünk, mert tudja hogy legalább nyáron néha ki kell a kicsivel mozdulni.
2021. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyit dolgozik, gondolom, nem napról-napra éltek. Simán lemondhatna egy-egy túlórát, vagy hétvégét. Vagy ennyire meg kell fognia minden lehetőséget? Ha nem, akkor kérdezz rá konkrétan, hogy miért vállal be minden plusszot, ha nincsenek megélhetési gondjaitok. Vannak, akiknek jó ez a verzió, hogy apa “nincs”, csak szerzi a pénzt, mert a pénz minden. De van, akiknek törődés is kell, illetve igazi család. Itt most nem azt mondom, hogy abszolút nem számít a pénz, mert valamiből enni kell, de szerintem mindennek van határa.
2021. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
60%

Beadhatod a gyereket bölcsibe és visszamehetsz dolgozni! Nem kell otthon dekkolnod vele 3 évig, különösen, ha nem élvezed.

Akkor nem kell majd a férjednek látástól vakulásig, a nyelvén taposva dolgoznia és nagyobb kedve lesz a csatangolásra.

Csak abba a hibába ne ess majd akkor, hogy a hétvége majd csak a takarításról, mosásról, vasalásról fog szólni mindkettőtöknek, merthogy te dolgozni jársz.

2021. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!