Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre jó megoldás?

Van erre jó megoldás?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, az egyik szülőm elköltözött otthonról, mert már nem bírt anyósával egy háztartásban élni. A testvérem pedig letiltotta a szülőmet mindenfajta platformról (Facebook,telefon stb.).

Mondtam tesómnak, hogy de azért a pénzt elvárná, hogy kapjon tőle de beszélni meg nem hajlandó vele... Erre tesóm beszólt, hogy én azt hiszem magamról, hogy mindent jobban tudok..

Jogosnak érzem, hogy megharagudtam rá, mert eddig akármi volt segítettem neki...

Meglátogassam az elköltözött szülőmet? És tesómmal mi legyen?


2021. júl. 3. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Azt meg kell tanulni mindenkinek, hogy egy anyóssal lehetetlen együtt élni.

Te pedig kérdező, látogasd meg, ha neked kellemesebb maradj nála. Tesóddal meg ne foglalkozz.

2021. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne látogatnád? A tesóddal ne foglalkozz.
2021. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már külön élek évek óta. De köszönöm szépen.
2021. júl. 3. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vesztetek ossze akkor miert ne?
2021. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

"tesóm beszólt, hogy én azt hiszem magamról, hogy mindent jobban tudok.."

Tudjál róla, hogy igen, tényleg lehet, hogy (akár) mindent jobban tudsz. Egyáltalán hány éves?


"Jogosnak érzem, hogy megharagudtam rá"

Akárki akármikor, akárminek kapcsán akármit érez, az teljesen rendben van. Az érzéseinkről nem tehetünk.


"Meglátogassam az elköltözött szülőmet?"

Persze. Miért ne tennéd, ha úgy látod jónak?


"És tesómmal mi legyen?"

Ha még nevelhető, neveld továbbra is, elsősorban példamutatással - meg még ahogy lehet, mint eddig is. Ne égess fel semmiféle hidakat egyik rokonod felé sem.

2021. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Látogatni attól még elhet anyóst meg ignorálni kell.
2021. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!