Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelentené, hogy apám...

Ez azt jelentené, hogy apám ki akar rakni a házból?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most megyek egyetemre. Nyilvánvalóan a szüleim most még eltartanak. Nem vagyok sem buta, sem elkényeztetett, de a szüleimmel sohasem volt felhőtlen a kapcsolatom. Nárcisztikus az apám és folyamatosan ordítozik mindenkivel. Nagy bajok vannak a modorával. Anyukám depressziós, semmi és senki sem érdekli. Beszélni sem lehet vele, mert nem válaszol.


Ma hirtelen megkérdezték a szüleim, hogy nem-e megyek el velük délután valahová. Nem szeretem a spontán ötleteket, ezért nemet mondtam, mint általában, amikor hasonló ötletekkel állnak elő. A kis kiruccanásaiknak semmi értelme és úgyis csak veszekedésbe torkollana, ami nekem nagyon nem hiányzik. Ennek ellenére nem mondtam semmi rosszat, csak elmondtam, hogy én ezt nem szeretném.


Amikor mentem ki a szobából, apám csak ennyit fűzött hozzá, "Úgy látom, hamarosan elválnak útjaink."


Én ebből azt szűrtem le, hogy ki akar rakni. Sohasem voltam a szeme fénye és én sem rajongok érte, de ez nagyon rosszul esett. Kb 15 perc múlva már úgy tett, mintha semmi sem történt volna, de ez így szokott lenni.


Tényleg ki akar rakni a házból vagy esetleg valami másra célzott? Eddig úgy volt, hogy hamarosan albérletbe megyek, amit majd a szüleim fizetnek. Lehet, hogy csak arra célzott, hogy ritkán fogom őket látogatni vagy ők engem?



2021. júl. 8. 16:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kilences, a válaszod több sebből vérzik. Nem vagyok sem fiú, sem férfi és dolgoztam már. Nem tartozom azon szerencsétlen személyek közé, akik hagyják, hogy egy magukat szülőnek nevező személy porig alázza őket és tönkretegye az életüket. Ne hidd, hogy hagyom magam, mert van bennem annyi méltóság, hogy legalább visszaszóljak. Igen, megijesztett ez az egy mondat, szerintem ez nem szégyen. Bocs, hogy emberből vagyok. Mégis kit nem ijesztene meg, ha hirtelen elbontanák a feje felől a tetőt?
2021. júl. 8. 18:12
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anyám olyan mint az apád. Márciusban töltöttem be a 18-at. Azóta célozgat, hogy jó lenne ha lelépnék mert akkor majd megtanulom, hogy milyen az igazi világ. Dolgozni most se engedett a nagymamámnal takarítom a házat a 5. napja, de nyilván semmit nem kapok érte. Utána mehetek haza apámnak segíteni mert ő otthon dolgozik. Állítólag elkényeztetett vagyok. Hát jó. Ámen. Jövőre megyek albérletbe 2 barátnőmmel. Már várom nagyon. Te is lépj le. Jobb lesz
2021. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Hat ha kioffolod oket meg a kozos programot valszeg azt gondoljak h mar ezekre nincs igenyed vagy nem erzed jol magad veluk es lelepsz lassan.. Am orulj neki h meg az albid is kifizetnek.. mas 20evesen melozik suli melett h tudja fizetni az albijat meg legyen mit enni..
2021. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Akkor lenne kiszuras ha nem fizetnék, szóval nincs miért panaszkodj.
2021. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy fizetik. Szerencsés a helyzeten, de nekem apám kijelentéséről az esett le, hogy nem fogják és akkor mehetek az utcára.
2021. júl. 8. 23:08
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nem vagy könnyű helyzetben ezzel az új verzióval, hogy ha esetleg apád mégis úgy dönt, hogy nem fizetik az albidat...
2021. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Majd befogadunk, van egy nyitható kanapénk... :D
2021. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%

A te modorod sem tűnik valami jónak… Visszautasító vagy, de közben elvárnád, hogy fizessék a lakhatásod.

Mostanában a nárcisztikus az új hívó szó itt, a gyakorin, előtte a mérgező szülő volt a sláger.

2021. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, ha ennyi idősen nem szeretne anyuékkal kirándulni, én nem mondanám elutasítónak.

Tinédzser fiúnál töknormális ez.

2021. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Lány, de nem tudni, hova mentek volna. Lehet, hogy vásárolni, lehet, hogy fagyizni, de a kérdező mimózalelkű.
2021. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!