Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagalnatok ha a szuleitek...

Mit reagalnatok ha a szuleitek 30 eves korotokban valnanak el?

Figyelt kérdés

Nyilva legtobbunket megviselne a dolog... ti mit szolnatok ha azert mennenek szet a szuleitek viszonylag idos korukban azert mert az apukatok osszeszedett egy uj not ?

(Szerencsere nem velem tortent a dolog hanem egy ismerosommel, de kicsit jobban belegondolva a dologba,nekem hatalmas tores lenne ...)



2021. júl. 9. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Az ő dolguk, tudomásul venném.
2021. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Inkább 30 évesen történjen, mint gyerekkorban, de persze mindenkinek rossz, ha a szülei szétmennek, ha addig normálisan működő házasság volt, és nem volt jele ilyesminek.
2021. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Magánügyük. Az én szüleim 6 éves koromban váltak el. A barátnőm 45 éves, tavaly váltak el a szülei.
2021. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Magánügy. Nekem gyerekoromban.
2021. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én pont ezen mentem át, az elmúlt 1 év jó nagy cirkusz volt.

Alapból szerintem is az ő dolguk, de úgy csinálták, hogy kb.mindenkit érintett a dolog, szóval.... lehetett volna okosabban is.

2021. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Tudomásul venném. Mi egyebet tehetnék?


Egyébként szerintem a gyerek érzi azért, hogy a szülei házassága milyen. Rokonságomban egyszer volt egy válás 31 év házasság után. De az a házasság az első pár évet leszámítva már nagyon rossz volt. Rengeteg csúnya jelenet volt benne. Igazából azt nem értettük, ha leélték egymás mellett ilyen légkörben az életüket, miért pont most jutott a feleség erre az elhatározásra. (És később beigazolódott, hogy semmit se oldott meg ezzel az életében, csak tetézte a bonyodalmakat.)

2021. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

A szüleim 37 év házasság után válltak el amikor 34 éves voltam (régen kirepültem a családi fészekből és saját családom van). Csendben zajlott a vállás és azóta külön élnek boldogan. Apámnak új kapcsolata van, anyám meg egyedül él.


A vállást elfogadtam és tudomásul vettem, mert az ő döntésük volt amibe nekem nincs beleszólásom. Nincs ebben semmi rossz.

2021. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem viselne meg, mert így felnőtt fejjel tudom, a kapcsolatok nem egyszerűek. Főleg nem több évtizedes együttélés után. Inkább váljanak mint veszekedjenek meg öljék egymást.
2021. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék neki. Olyan régóta gyilkolják egymást. Teljesen hülyék...
2021. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem volnék boldog.
2021. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!