Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lekoptatni a...

Hogyan tudnám lekoptatni a rokonságot?

Figyelt kérdés

Két bajom van a rokonsággal.


1) Lenéznek, amiatt, mert csináltattam egy tetoválást.

A bokámra, a nem rég elhunyt kutyámat.


2)Elvárják, hogy szüljek. 25 éves vagyok, de azt hallgatom, hogy "mikor jön a gyerek??" Nincs is párom. Ha meg szülnék is egy gyereket (amit nem akarok), akkor jönne a "Mikor jön a következő??" Kérdés.


Nagynéném, akivel életemben 3* találkoztam meglátta Facebookon a tetovalós posztom, azóta rám van szállva.

"Minek csináltattál ilyet, drága, fájdalmas és egész életemben viselned kell." Letiltottam, de rámküldte a barátnőit. Most már a rokonság nagyja rajtam csüng, ezektől nem lehet megszabadulni.


Megtudták a telefonszámom, az üzleti számomat is, hívogatnak folyton. Másnak is van ilyen idegesítő családja?


2021. júl. 11. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Létezik, hogy a te telefonodon nem lehet számot tiltani..? Egyszer majdcsak elfogynak.
2021. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

Engem akkor szoktak zavarni a beszólások, ha azt érzem, van benne igazság.


HA biztos vagy abban, hogy jó döntés volt a tetkó, jó neked társ és gyerek nélkül, akkor nem zavar...

2021. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsd be nekik, hogy transz vagy, de minimum leszbikus. A tetoválást is azért csináltattad, mert attól férfiasabbnak érzed magad. Ha nagyon gyökerek, akkor ezután nem fognak veled szóbaállni.
2021. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
letiltod, nem veszed fel a telefont, nem állsz le magyarázkodni, figyelmen kívül hagyod a kérdéseket beszélgetés közben, stb.
2021. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
Sző szerint egyet értek a masodikkal. Azért zavarnak a beszólások, mert nem vagy biztos a tetkókban és titkon vágysz egy gyerekre. Ha nem úgy lenne, megvonnád a vállad és mennél tovább.
2021. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
95%
Szia. Vannak sajnos ilyen rokonaim nekem is. De! Én is nagyon szeretnék végre egy nagyobb tetkót, a te bőröd a te édes emléked a kutyusodról, ami örökké veled lesz. Sose értettem hogy miért szeret a rokonság ebbe mindig beleszólni, holott tényleg semmi közük hozzá (ha nem ők fizették persze) A saját pénzedből varratott tetkóhoz senkinek semmi köze, ítélkezni sem lenne szabad. Ez a te döntésed, ha nem fogadják el hogy "ez van , ezt csináltad" akkor fullba kell őket ignorálni. A telefonos hívogatás miatt ha abszolút nem szeretnéd hogy keressenek, inkább cserélj számot (ez a legvégső eset) de fekete listára is teheted a számokat. Ignoráld őket ha nem akarsz ebbe beleőrülni és rá stresszelni. A gyerekvállalást is a te döntésed hogy mikor kezded, vagy hogy el akarod e kezdeni egyáltalán. Igaz, én csak 22 éves vagyok, de nem érzem magam kötelesnek hogy azért is legyen gyerekem, a rokonságnak meg unoka csak mert ők ezt akarják. Nincsenek a helyedben, nem az ő testük a tiéd, minden döntésedért te magad vagy a felelős nem ők. Mérlegelj mielőtt döntesz, de ne engedd magad befolyásolni. Itt az a fontos hogy te mit akarsz. Légy önmagad, és élj úgy ahogy szeretnél. Zárj ki mindenkit ha úgy adódik, ha lenyugodnak a kedélyek keresnek majd valami mást amin rágódhatnak. Próbáltam saját tapasztalattal válaszolni, de remélem megoldódik ez a helyzet
2021. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Már nem azért de konkrétan zaklatják a kérdezőt. Tetkó ide vagy oda, senki ne hívja ennyiszer a másikat, főleg nem a munkahelyi számán.
2021. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek egy ideig témák csak, ameddig más nem csinál valami számukra hasonlóan “felháborító” dolgot.
2021. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A tetkóba biztos voltam. A gyerek kérdés azért zavar, mert mindenki elvárja, hogy minimum 3 gyereket kitójjak magamból, ne legyen munkám, családanya legyek és neveljem a pereputtyot. A rokonság öregebb tagjainak ilyen középkori gondolkodásunk van.


A számukat tiltom 1000rel, de üzleti telefont fel kell venni. A privát és az üzleti telefonom is tele van Ne vedd fel! Nevű emberekkel.ha rájuk csapom a telefont, mennek szüleimhez panaszkodni, ami nem igazán hat meg.

2021. júl. 11. 11:25
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Telefonszámot nem tudsz cserélni esetleg, ha nagyon gáz lenne a helyzet?
2021. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!