Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen férfiak mégis mit...

Az ilyen férfiak mégis mit gondolnak? Hogy lehet őket lekoptatni?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel 20 évesek vagyunk, de pár évvel általában még fiatalabbnak is néznek minket. Ennek ellenére, bárhová ülünk be, vagy csak simán ülünk a városban, folyton ilyen 35-55 közötti fazonok jönnek oda hozzánk, hogy "Sziasztok lányok, mi lenne, ha ideülnék hozzátok beszélgetni?". Mégis mit gondolnak ilyenkor, hogy 6fiatal csajnak az a legfőbb vágya, hogy egy 40es, önmagát nem tudom minek képzelő pasival társalogjon? (Amúgyis maradi vagyok, nekem 5év plusz a maximum a pasi javára...) Az ilyen férfiak mégis MIT gondolnak? És hogy lehet őket szépen elküldeni? Mert ha nem szólunk hozzájuk, ők attól fura mód nem veszik észre magukat. Én vagyok a legszarkasztikusabb, ezért ált én "űzöm el" őket néhány megjegyzésemmel, de totál elegem van, hogy engem néznek bunkónak és megvannak győződve arról, hogy márpedig a barátnőim olyan szívesen beszélgettek vele (hozzá se szóltak...:D). Egy szóval, az ilyen figurákkal MIT lehet kezdeni? Nagyon el képesek rontani a hangulatot.
2011. aug. 11. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
rossz helyekre ültök be :-)
2011. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem kihívóan öltözködsz,akkor nem fog odamenni senki.
2011. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Roppant egyszerű, ne megjegyzésekkel küldd el őket, hanem amikor megkérdezi, hogy mi lenne, ha odaülne, akkor mondjátok, hogy az nem lenne jó. Ennyi.

Ha viszont már engedtétek, hogy odaüljön, akkor valóban bunkóság megjegyzésekkel elűzni őket.

2011. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

No smink, rövid haj, sztk keretes szemüveg, zárt nyakú póló, farmernadrág sportcipővel vagy bakanccsal garantáltan megoldják a problémáitokat.


-,-'

2011. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, dehogynem mennek oda. Észrevettem, hogy mostanság mintha ez lenne a divat, tele lett nyomulós idősebbekkel, középkorúakkal a város (ezek szerint minden város). Valóban unalmasak már. Rájuk jött a másodvirágzás, és sokan olyan fiatalnak képzelik magukat, hogy simán elvárnak maguk mellé egy valóban fiatalt, csak közben észre sem veszik, hogy nevetségesek. Le kell őket koptatni és kész, ami tudom, hogy nehéz, mert nekem is volt egy olyan 49 éves figurám, aki hónapokig zaklatott még, még édesanyámat is kigúnyolta, amikor ő tette helyre, hogy szálljon le rólam.
2011. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, hogy te megértetted, miről van szó:) Többieknek: van, hogy be sem ülünk sehová, csak egy padon ülünk a téren és beszélgetünk és mégis. NEM vagyunk kihívóak, de persze normálisan, csinosan vagyunk felöltözve. Az a baj, hogy hiába mondjuk, hogy "Most nem, csajos estét tartunk, stb", AKKOR is leülnek, mert vmiért irtó menőnek képzelik magukat... És akkor jön a kínos csönd, meg az idióta kérdések, kiakasztó..:S
2011. aug. 11. 11:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha annak ellenére is leülnek, hogy ti elutasítottátok őket, akkor álljatok fel és menjetek tovább. Hátha akkor észreveszik magukat. Habár, mikor én egyszer egy ilyen : leülhetek beszélgetni? "húú de menő vagyok" pasinak azt válaszoltam, hogy, : sajnálom, de nem, akkor úgy meglepődött, hogy tátva maradt a szája, és kb 3 másodperc múlva már ott sem volt.

Szerintem a határozott elutasítás tuti nyerő. Ha mégsem, akkor az felér egy zaklatással. Hagyjátok ott..

2011. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

Ja, ha meg leszarnának a hapsik, akkor meg azon nyüszítenétek, hogy "jáj, nem vesz minket észre senki".

-,-"

2011. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Lebeman tanulj meg olvasni, ITT VÉN HÜLYÉKRŐL VAN SZÓ, NEM 20 ÉVES SRÁCOKRÓL!


Ennyit mondj csak határozottan: Menjen innen vénember!

2011. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy idősebb attól még megpróbálkozhat nem? Ha normálisan teszi ezt persze és nem bunkó módon! Ha udvarias akkor finoman kell elutasítani és ha nem ért ebből akkor kell "bunkón" elküldeni!
2011. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!