Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy aranyos...

Megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal, de a szülei tiltanak tőle a nagy korkülönbség miatt, mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de a nagy korkülönbség miatt tiltják tőlem, vagyis csak az apja meg a tesója (elég buta gyerek ismerem és sokszor megverik mert kötekedik) az anyukája elfogadna és szerinte kedves, értelmes fiú vagyok, és nem vagyok a lányára rossz hatással. Az apa a korkülönbség miatt nem nézné jó szemmel ezt a kapcsolatot, meg amúgy se nagyon enged meg semmit a lányának. Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta. Mit tehetnék, felejtsem el vagy lehet ebből még valami ? A korom direkt nem írtam le nehogy belekössetek, viszont ez egy őszinte szerelem, úgy érzem sohasem voltam még így senkiért oda. Segítségeteket előre is köszönöm !
2021. júl. 16. 05:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem felejtős. Folyamatos konfliktus lenne az apával
2021. júl. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
26%

Kitartást teso :)

Bár,ha a lány nem akar már találkozni veled,és ezt már kibírta jelenteni,úgy..hogy elméletileg nagyon szeret...hát nem tudom..elsőnek vele kezd szerintem h ne dobjon el😅

Aztán vagy titokban,vagy majd valahogy megoldodik előbb utóbb a dolog.

Ha nem,akkor pedig kitartást!

2021. júl. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
95%
Ha a korod nem írod oda, nyilván a gyereked lehetne a csaj. Hagyd békén.
2021. júl. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
95%
Nézd,ha elmondaná nekem a lányom, hogy megcsókoktad, de ő nem akarta és ezért inkább most nem akar veled találkozni (mi más lenne az összefüggés?), ép csont nem maradna a testedben.
2021. júl. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos en is ebben a helyzetben vagyok. 17 èves a lilike es a szulei nem engedik, hogy talalkozzunk.


79/f

2021. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
99%
Pedig itt nagyon fontos a korotok. Ha te 27 éves vagy, a lány meg 13, akkor igazat adok a családnak.
2021. júl. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
99%
Ha szeretne, akarna veled találkozni. Amikor egy csók miatt is botrány van, ott a kislány valószínűleg még 14 éves sincs. Gyerek. Hagyj neki békét.
2021. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
79%

5#


Szociális otthonokban vannak ám csinos mamikák:D

2021. júl. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
95%
Anonim oldalon mit szamit? Fontos a kor..nem mindegy, hogy egy 18 vagy egy 45 eves kezd ki egy pl. 14 evessel. Tehat mennyi az annyi?
2021. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
0%
Hát, próbáld meg, szerintem legyél kitartó, biztos, hogy a tiéd lesz a kiscsaj.
2021. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!