Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek a barátomhoz?

Költözzek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, szeretném, ha segítenétek.

Van egy párom, négy és fél éve vagyunk együtt. Most érettségiztem, 20 éves vagyok, ő 22 és egy éve van hátra az egyetemből.

Az én szüleim elváltak, az apukám anyukájánál lakok én, és további 6 ember, 3 szobában. Kezd elegem lenni ebből a légkörből, ebből az "alkalmazkodásból". A házban két alkoholistát is el kell tűrni.

Egész nyáron dolgozom, mindent magamnak veszek meg. A távolság miatt körülbelül egy hónapja a páromtól járok dolgozni.

Az Anyukája nagyon jó fej, jól kijövünk, örül, ha ott vagyok.

Azt tervezem, hogy odaköltözök. Beszállnék bizonyos költségekbe, valamint jövőre mennék koliba a párommal.

Félek viszont, hogy az extrém lenne, hiszen az együttéléssel alkalmazkodás is jár, ami az én részemről nem gond.

Szerintetek gondatlan lenne ezt a lépést megtenni és odaköltözni hozzájuk?

(Bocsi, ha hosszú lett)



2021. júl. 19. 17:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Anyukája azért örül neked, mert így otthon tudja tartani a fiát. Ha most odaköltözöl ott is ragadsz.
2021. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Kollégiumba megy, miért ragadna ott? :D
2021. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem költöznék oda, bármennyire is jó fej a párod anyukája.Elõbb-utóbb ugyis problémák adódhatnak.Megvárnám,hogy koliba menjek majd a párommal és a pénzemet félretenném.
2021. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Azért + 3 emberrel se egészséges egy szobában lenni főleg ha dolgozik.
2021. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem félsz attól, hogy viták lesznek/szétmentek, és bele tudsz adni a rezsibe, kajába stb. akkor csináld. Ha ezek közül valamelyikben kétségek merülnek fel, akkor ne tedd.
2021. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha anyuja igent mondd akkor miért ne?
2021. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha őket sem zavarja, oké, de a rezsit meg a kajádat fizesd azért.
2021. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot! Aranyosak vagytok.
2021. júl. 25. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!