Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám barátnője mindig itt...

Bátyám barátnője mindig itt van nálunk, vagy ő nála, de én nem mehetek el a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Hosszú hétvégén nem dolgozik a barátom, nekem sincs suli még kedden sem. Megkérdeztem szüleimet, hogy elmehetnék e hozzá, hétfőn este meg jönnék is haza. Nem engedték meg, mert ne lábatlankodjak ott náluk (barátom külön lakik szüleitől, szülinapi bulit terveztek amire én is meg lettem hívva), míg bátyám a barátnőjénél van. Az egyetemi városából felhívta anyámékat, hogy nem jön haza mert megy a barátnőjéhez, ahol a mamájának a szülinapját ünneplik. Ezt nem is tudták megakadályozni, mert haza sem jött, de ha haza is jött volna elmehetett volna. Barátom még kocsival is lejött volna értem, ha netán a vonatozás miatt nem engednek el, de még így is meg lett tiltva. Kérdeztem, hogy miért nem mehetek el hozzájuk, mikor 18elmúltam és akár saját diákmelómból összejött pénzemből utaztam volna el. Választ nem kaptam. Mégis miért van kivételezés köztünk?
2017. okt. 22. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

kit érdekel? elmész és kész


csak a szájuk nagy, te meg hagyod

2017. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Elmultál már 18èves, simán elmehetsz. Lehet tulságosan fèltenek tèged, de beszèlj velük, mond meg hogy majd felhivod öket vagy írsz nekik egy sms-t hogy megvagy jolvagy nem kell aggodniuk. Ennyi. :)
2017. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos néhány szülő eltérően kezeli a lány és fiú gyermekeit. Általában nem rossz szándék lapul a dolog mögött, de teljesen megértem, hogy kiakadtál. Talán az is lehet, hogy úgy gondolják, hogy ha életvitelszerűen otthon laksz, gimnazista vagy, akkor nem engednek el, csak ha már egyetemre jársz. Én soha nem engedlmeskedtem az érvek nélküli tiltásnak, de te ismered a helyzeted.
2017. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!