Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rányitnátok...

Mit tennétek, ha rányitnátok egy családtagotokra, aki épp meztelen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal ajtó becsuk és futás jó messzire😊Soha nem beszélni róla mert nagyon ciki
2021. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Visítanék és bevágnám az ajtót.
2021. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Kopogás nélkül nem megyek be sehova.
2021. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
A családtagjaim neme ismert számomra, egyébként is látjuk egymást ruhátlanul, tehát semmi újdonság nem lenne a szituációban. De ettől függetlenül kopogok, mielőtt bemegyek valakinek a saját szobájába.
2021. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, aztán ajto becsuk.
2021. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Én nemrég jártam így. Apám (60) készült zuhanyozni én meg nem tudtam, hogy a fürdőszobában van (az ajtót persze nem zárja be) és benyitottam. Abban a pillanatban éppen előrehajolva vette le a zokniját, szóval csupasz seggel volt felém. Visítottam (na nem nagyon), és egyből bezártam az ajtót. Utána meg azt mondtam, hogy csak a csupasz lábát láttam. Mindenki röhögött, másnapra elfelejtettük.
2021. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Röhejes az egész kérdés.


Vegyük sorra a családtagokat!


Ha feleségemre rányitnám az ajtót, mikor meztelen?

Hát, két gyereket összehoztunk valahogy, úgyhogy azért nem ijedünk meg egymás meztelen testétől. :-))))


Ha a 8 éves kisfiamat látnám meztelenül?

Vagy a 4 éves kislányomat?


Semmit, szinte minden nap látom őket meztelenül este, mikor fürdeni mennek. Furcsa lenne, ha ettől zavarba kéne jönnöm.

2021. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Kései Sirató ***** válasza:
81%

EZ milyen kérdés?

Nem sok értelme van.

2021. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Bemennék és csinálnám a dolgom, amiért benyitottam.
2021. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

"Nahát fiam, nagyobb mint apádé":)


Viccet félre téve, ha probléma lenne, hogy meglátjuk egymást meztelenül, akkor lenne annyi eszünk, hogy csak szigorúan kulcsra zárt ajtó mögött legyünk meztelenek. Mivel azonban nálunk természetes, hogy láthatjuk egymást meztelenül, így senkit nem zavar, ha rányitják az ajtót.

2021. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!