Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy meztelenül mászkálnak...

Az, hogy meztelenül mászkálnak egymás előtt a családtagok, normális?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta, hogy neki egész kamaszkora kezdetéig az volt, hogy a családi házban anyu-apu, mindenki meztelenül mászkált pl. ha zuhanyozni ment. Nekem ez nagyon durva, szerinte ez természetes családon belül.

2020. okt. 12. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen természetes, csak a nagy testvér harsogja mindenhonnan hogy nem az.
2020. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
milyen nagy testvér?
2020. okt. 12. 20:29
 3/65 anonim ***** válasza:
83%
Ha neki ez természetes, akkor miért kételkedsz benne? Ha így nőttél volna fel, akkor neked is az lenne.
2020. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

mert ez gyermekbántalmazás azért

és akkor ha úgy növök fel, hogy szöleim emgerőszakolnak, akkor az is természetes??

2020. okt. 12. 20:32
 5/65 anonim ***** válasza:
84%
mi a tokomrol irsz, a ketto meg csak nem is egy halmaz
2020. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
65%
nagy testver az 1984bol
2020. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
80%
Gyermekbántalmazás 😂🤣😂
2020. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
84%
Ne keverd már össze az erőszakot azzal, hogy egy szál faszban mászkálok a lakásban 😱
2020. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
89%

Ez mitől gyermekbántalmazás? Nem értem az összefüggést.

De gondolom te pedofíliára, vagy családon belüli szexuális kapcsolatra gondoltál, bár még ez sem következik ebből.

Egyébként a kérdésre válaszolva, én nem ebben nőttem fel, számomra is kissé bizarr, de neki ez természetes, mert ezt látta kiskorától kezdve. Ebből nem következik, hogy a szülei meg is erőszakolták, csak mert látták meztelenül. Gondolom mostanra rájött volna, hogy az nem normális.

2020. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy nagyon nehéz téma. És nincs benne egyetértés. Te nem értesz vele egyet, sok családban meg normális. Én sem értek vele egyet, hányinger kerülget attól hogy látom apámat vagy anyámat mesztelenül. Sajnos volt rá példa, sokáig ült bennem mikor kisgyerek voltam, azóta szerencsére kinőttek ebből. Barátnőmhöz meg simán bemegy apja mikor fürdik, mert ez nekik nem para. Bennem rossz érzéseket kelt, hogy olyat kellett látnom gyerekként amire nem volt szükségem egyáltalán.

Szóval két oldala van. Ha a barátnődet nem zavarja, téged miért? Én sem róttam ezt fel az én barátnőmnek. Nekem fura és kész. Nem kellene ezt nemi erőszakhoz hasonlítanod, ha az aki benne van, nem tartja annak.

2020. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!