Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti meztelenkedtek...

Lányok, ti meztelenkedtek otthon a szülök elött?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,egy oylan családból ahol nulla nudizás van. Csakhogy amig meg nem ismertem a pasimat,és annak családját,nagyot fordult a meglátásom,és életstilusom. Elöször nem is mesélte,de lassacskán vezetett rá,hogy ök nudista család. Soha nem tudtam volna elképzelni,hogy mások elött meztelenkedjek...De miután kipróbáltam, nagyon klassz érzés,szabadnak lenni. Hozzáteszem nem önmutogató. Egészseges nudista családba kerültem bele.. Pasim soha nem eröltette,csupán hogy próbáljam ki. Emlékszem,a családjával próbáltam ki elöször, örültek nekem . Azóta minden nyáron aktivan nudizunk. A probláma ott jön,hogy otthon néha megfeletkeztem erröl, és meztelenül mentem ki öcsém,vagy szüleim elé... Anyukámnak nagyon nem tetszett,sem tetszik majd elmeséltem mindent neki.. Nagyon nagy ellenértés van most,és barátomat sem látják szivesen...23 L

2018. okt. 12. 23:45
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
94%

Szerintem arra vigyázz, hogy otthon többet ne legyen ilyen. Sajnos azzal, ami megtörtént már bem tudsz mit tenni.

Amúgy szerintem ezt nem szexuális kategóriába kellene kiírni, mert pont, hogy nincs szexuális tartalma. A nudista életmód nem a szexről szól.

Ha te nem érzed magad feszélyezve, akkor nem látom akadályát, hogy te is így tegyél. Csak ne a szüleid előtt.


22L

2018. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Hogy tudtál otthon elfeledkezni erről? :O Túláradt a lazaság? :)
2018. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
14%
Anyádék primitíven gondolkodnak. Sorry, de ez a véleményem. Egyszerűen korlátoltak
2018. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk ez természetes szerencsére nem okoz gondot 36N
2018. okt. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
37%
Én anyum elött nem takargatom magam és ösem elöttem , báttyám elött már jobban figyelek volt már hogy meglátott de nem volt belőle gonnd.
2018. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
89%
Nem vagyok szégyenlős,nincs ellenemre a meztelenkedés, nudiztam is már, de a szüleim előtt sosem. Tudom, hogy ellenkezik a nézeteikkel és ezt tiszteletben is tartom, mégiscsak a szüleim.L.
2018. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Te leülsz meztelen fenékkel olyan székre, amin előtted már más is meztelenül ült? Roppant egészégtelen. De nagyon nem lenne kedvem nézegetni senkit meztelenül.
2018. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Petrovics698 ***** válasza:
17%
Én a csajommal egésznap mikor othol vagyunk mesztelen vagyunk! Hozzátenném ez nem egésségtelen mert ilyenkor szabadon aramlik a vér bennünk! Szellőzik olyan helyeken a bőr ahol máskor nenagyon tud nem pálunk be legalább! Ez mind egésséges! Hiszen a majmoktól származzunk!
2018. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
én is szeretek nudizni és szoktunk is járni barátokkal, de a családom előtt sosem meztelenkednék
2018. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Háááát...Nálunk nincs ilyen,hogy családban meztelenkedés,azonban anyumtól nem szégyellem magam ha véletlenül meglát és én is láttam őt már nem egyszer meztelenül. A húgom csak 2 éves ő néha folyton meztelenül rohangál,de ő nincs tisztában a dolgokkal. Apám persze vigyáz,őt sose látni meztelenül,és engem max. kisbaba koromba látott meztelenül. Nem tudom,nekem fura lenne,én még a fürdést is hamar lerendezem mert nem élvezem ha meztelen vagyok. És nem ítélem el a nudista családokat,de .. Nekem furák maradnak életem végéig.
2018. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!