Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok szégyellős a...

Miért vagyok szégyellős a család előtt és idegenek előtt miért nem?

Figyelt kérdés
A családom előtt mindig takargatom magam de ég nudista strandra bármikor elmegyek. Mitől lehet ez?

2018. júl. 31. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Idegen vagyok, küldj légyszi képet magadról ;)


Valószínűleg azért, mert az ismerősök ismernek, azaz ismerik a jellemedet és velük később is találkoznod kell, míg az idegeneket csak egyszer látod, soha többé, így mindegy, hogy mit tudnak és gondolnak rólad. Sokszor egy idegennek könnyebb elmondani a féltett titkaidat is.

2018. júl. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Azért,mert idegenek többé nem látod,a családtagokat viszont igen.
2018. júl. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet, az én okom: folyton azzal piszkálnának, ami nem előnyös rajtam, mindig a rosszat látják, és lehordanak.
2018. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez valami gyerekkori gátlás lehet, amit kialakítottak benned akaratukon kívül a szüleid. Idegenek előtt is azért legyél inkább szégyenlős.
2018. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Pl. amikor a kórházi szobatársam férje bejött a kórterembe, hogy segítsen neki kivinni a babahordozóban a babát és a cuccokat, meg pakolásztak, nem zavart, hogy bent van egy idegen férfi, miközben szoptatok. Ellenben amikor apám jön be mindig a szobába szoptatás közben, az nagyon zavaró. Hiába kérem, a válasz: "Ugyan már, a lányom vagy! Láttalak már meztelenül is többször!" Igen, meg szex közben is, mert soha nem tudott kopogni...
2018. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!