Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet velem így...

Miért viselkedhet velem így az anyám?

Figyelt kérdés
Minden fontosabb neki nálam és ha mondanék valamit akkor nem hallgat meg. Pl most az előbb beszéltem hozzá és elkezdett zörögni és nem hallottam még én sem a saját szavamat. Mondom neki, hogy nem tudsz egy fél percet rám figyelni? Erre megszólal, hogy az fontosabb, hogy az akvárium ki legyen takarítva. Mondom szerintem nem azon a fél percen múlik... Ha kérek tőle 60 forintot kölcsön, amíg megjön a fizetésem a diákmunkából, akkor is meg van sértődve, hogy miért kell őt lejmolni... Pedig visszaadom neki, csak épp most kezdtem el dolgozni, mert most találtam munkát és még nem jött meg a pénzem. Én szeretem, mert az anyukám, de néha nagyon rosszul esik amit csinál. Miért csinálja ezt? 18/L
2010. aug. 28. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Valószinűaz a terve h menj el mielőbb dolgozni költözni,hogy végre megszabaduljon a tehertől.Az akvárium fontosabb nálad,meg hatvan forinton lovagol,akart téged anyukád vagy csak becsúsztál véletlenül,sorry.Naponta találkozom nem kivánt gyerekekkel van akitől még az ételt is sajnálják és a szomszéd látja el,mert a szülei nem akarták és a büdös francba kivánják,a szeretet szót még soha nem halotta a kislány otthon,csak az hogy mocsok,dög,patkány,stbstb.
2010. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Hát szerintem 18 évesen nem kell annyi figyelmet kérned mint egy 14-15 évesnek!!

Szerintem anyukád azt gondolja hogy felnőt nő vagy mivel elmúltál már 18.

Nem csak akkor kell azt mondani hogy már felnőttem mikor valakivel beszélsz...

Ájj a sarkadra és mondd el az érzéseid ne fojsd el.

Ha meg nem annyira zavar hogy meg tennél bármint hogy változzon akkor meg ne foglalkozz vele

2010. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Volt, hogy két évig nem itt laktam egyébként tehát tudom mi az önálló élet és nem azt kérem, hogy rajongjon körül, hanem csak, hogy hallgassa meg azt a napi egy mondatot amit beszélgetnék vele!!! Egyébként tervezett gyerek voltam. Már régóta együtt volt apu meg anyám amikor eldöntötték, hogy gyereket akarnak.
2010. aug. 28. 12:39
 4/16 A kérdező kommentje:
De mellesleg azt meg biztos, hogy nem azért van, mert elmúltam 18 éves. Előtte is ilyen volt. Csak abban a két évben nem, amikor nem laktam itthon, mert akkor hiányoztam neki és normálisan viselkedett ha látott két hetente.
2010. aug. 28. 12:41
 5/16 anonim ***** válasza:
és az apukád mit szól?
2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor költözz el megint erre nem tudok mit mondani,most leszar mert ottvagy,nem vagy fontos mert megszokta hogy ott vagy neki,akkor lezs vmi fontos ha érezükk h elveszíthetjük.
2010. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én anyám pontosan ilyen. Engem sem hallgat meg, meg sokszor veszekszik, kötözködik, stb. Én Pestre szerettem volna menni egyetemre, gondoltam jó lesz ha kéthetente találkozunk, talán még hiányozna is. Nem engedett Pestre jelentkezni :( Na de majd 3 év múlva, akkor már nem szólhat bele.

18/L

2010. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

már mér ne érdemelne annyi figyelmet 18 évesen mint 14-15 évesen? hisz a gyereke marad még 30-40-50 évesen is. Persze, önállósodni kell, de attól még az anyám marad nem?...állandoan ez megy, hogy 18 elmúltál (vagy sem) menj dolgozni, költözz el, ne foglalkozz velük, egyáltalán minek ugráljanak körbe. Egyértelmű, hogy dolgozik az ember, egy idő után elköltözik, de kb a legtöbben úgy beszéltek, mintha egy szülönek x idő után nem lenne köze a gyerekéhez. El se tudom képzelni, hogy 30-40-50 évesen ne én legyek a szüleimnek a legfontosabb és ne számithassak rájuk. És hogy ne legyen velük olyan kapcsolatom, mint 14-15 évesen. 22 évesen is anyucinak és apucinak szólítom őket,puszit adok nekik attól függetlenül hogy dolgozom és tervezem az önálló életemet. És nem azt jelenti, hogy nem tudok leszakadni róluk, pusztán a szeretet, ami okozza azt hogy mindig számithatok rájuk, mellettem állnak, meghallgatnak segítenek történjék bármi. Ennek így kéne lennie 50 évesen is nem csak 14 évesen. Ez kéne hogy legyen a természetes. De itt mást se olvasok sorra, hogy ne várjon el egy gyerek a szülőjétől semmit, felnevelt, 18 vagy, húzz a p*csába, mit vársz még...

nekem ez nem természetes és szerintem nem is jó...

22L

2010. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2: vagyok


Nem azért irtam hogy kötekedjek!!

De szerintem annyira már nem kisgyerek!!

Ha akar valamit oda megy kiveszi az anyukája kezéből azt amivel épp foglalkozik és azt mondja "Most rám figyelj kérlek"

Ha az anyukája ezt mondja: "Bocs de most nincs időm"

Akkor el kell költöznöd

2010. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálad a pont,csak a mai családokra mindent lehet mondani csak azt nem hogy normálisok,látszatcsaládok Hazugság képmutaáts,ordítás,közlekedő edények,pia,szeretők,nem kívánt gyerekek,féltesók innen onnan stb sajnos ez nem normális h 18 év után lekell szarni a gyereket,mer törüljön h eddig enni kapott ,nem addig kell a gyrek mig jár érte a csp .PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!
2010. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!