Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíltan Kikezdett velem a...

Nyíltan Kikezdett velem a férjem "barátja", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk, nagy szeretetben, szerelemben. Új "barátja", üzlettársa külföldről hazalátogatva nálunk töltött egy hetet. Nem titkolta Férjem előtt sem, hogy gyönyörűnek talál. Ez senkit nem is zavart, viccnek-bóknak vettük. De egyik este beültünk egy bárba, és míg férjem kiment a mosdóba, közölte, hogy kíván és találkozzunk mert szeretne szexelni velem. nagyon kínosan éreztem magam, mondtam, hagyja ezt abba, ezután minden alkalmat kihasznált, míg párom nem figyelt és ÚGY nézett..csókokat küldött stb ... Nem akartam elmondani páromnak, mert valamennyire köti őket még a munka is, de nagyon csalódtam. Viszont most úgy érzem, becsapom a férjem.Persze, elutasítottam, és kértem hagyja abba, na és kerültem a helyzeteket , nehogy kettesben maradjunk,,és ez rossz érzés. Főleg , hogy tudom 2 hét múlva is hazalátogat, és biztosan szeretne megint pár napot nálunk tölteni.Ja és ráadásul ő papol a barátságról, és hogy ő nem kezdene ki olyannal aki foglalt. S.O.S mit tegyek???
2011. nov. 8. 11:51
1 2 3
 1/22 LadyLee ***** válasza:
84%
Beszélj a férjeddel.
2011. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Mond el a férjednek. Ez még csak kérdéses sem szabadna hogy legyen.
2011. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el a párodnak!! Ha igazán szereted tudnia kell, elutasítottad a férfit, így nincsen semmi probléma. Egy igazi kapcsolatban mind a két fél őszinte egymáshoz. Gondolj bele milyen lenne a neked ha a te barátnőd kezdene ki férjeddel, és a férjed nem mondaná el az incidenst, hanem mondjuk a barátnődtől tudnád meg... Biztos te is féltékenyebb lennél ilyen esetben, mintha maga a férjed mesélne róla, nem?
2011. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is így gondolta, csak megerősítésre vártam. Köszönöm nektek a válaszotokat
2011. nov. 8. 12:03
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Így én is jártam.Csak nekem nem egy bárban mondta el,hogy szexelne velem,hanem egy partin.(ahol barátok,kollégák voltak) Nekem is elkezdte a szöveget,de rátett egy lapáttal,hogy a kezembe adta a szállodai szoba kulcsát, azzal,hogy lépjek le valami ürüggyel,és várjam meg ott.Ő is le fog lépni pár perccel később..Sőt még jobb ötlet ha a kocsinál várom meg és együtt megyünk szobára..Csak lestem.Végül elborult az agyam ,és jó hangosan hogy mások is hallják hozzávágtam a kulcsát,hogy összekever egy lotyóval..Én nem egy útszéli qrva vagyok akiket fel szokott szedni..A férjem is hallotta,és számon kérte hogy mi történik..TAGADTA! Azt mondta,hogy én erőlködtem ,hogy menjünk szobára,és én akartam hogy a kulcsát ideadja..Senki nem hitt neki.A barátságnak vége lett,és mint üzleti partnerek sem dolgoztak tovább együtt..

(a férjem azt mondta akkor hogy ahogy ott álltam mérgesen,kipirosodott arccal,és káromkodva,kiabálva mindent..előbb nem is akart közbe lépni,mert kíváncsi volt hogy nekimegyek-e a srácnak..De akkor annyira megkívánt mert olyan voltam mint Xena :) )

2011. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Huu de érdekes itt mindenki olyan szép és gyönyörű,az utcán meg csak lesek sok Magyar Nőn hogy Atya ég hogy néztek ki:) pffff:)
2011. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:15-nek


12.10-es vagyok.

Bár én nem írtam,hogy szép és gyönyörű lennék,de ettől függetlenül a férjem kollégája rám kattant..Nem kell ahhoz Angelina Jolie-nak kinézni hogy tetszünk a férfiaknak..

2011. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Mindenesetre mondd el a férjednek. Lehet, hogy pontosan azért ilyen merész, mert üzlettàrsa a férjednek. A férjed van ràszorulva, hogy partnerek legyenek egymàsnak, vagy forditva, csak nem ezt a helyzetet akarja kihasznàlni?

Micsoda emberek vannak.

2011. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én sem azt írtam, hogy ez a véleményem magamról, hanem hogy a srác mondta ezt!! Én meg ezen vagyok pfff kiakadva mennyi buta pasi van az utcákon...és itt...
2011. nov. 8. 12:28
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

12:10


Nagyon jól csinàltad bàtor nõ vagy!

2011. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!