Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így? Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel évfolyamtársak vagyunk, ugyanabba a szakkörbe járunk.Már ez előtt is láttam sokszor, amúgy régen tetszett is.Nem szokott köszönni.Egyik barátnőm osztálytársa neki mindig köszön, múltkor is beszélgetettem barátnőmmel és odajött neki köszönt nekem meg nem.Szakkörön szokott köszönni, beszélgetni nem igazán szoktunk, néha ha rám néz, olyan furán mintha nem kedvelne. Csak azt nem értem miért, pedig nem is ismerjük egymást, volt hogy észrevettem hogy stírölt, de akkor is úgy mintha nem kedvelne.

L17


2010. márc. 17. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezed meg tőle? mi ezt nem tudhatjuk:) lehet, hogy tetszel neki, csak fiuból van...:)

16/L

2010. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég furán venné ki magát ha megkérdezném, alig pár szót ha eddig beszéltünk.
2010. márc. 17. 16:59
 3/3 A kérdező kommentje:
PLS!!!HELP!!!:D
2010. márc. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!