Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Mit tegyek, annyira...

Help! Mit tegyek, annyira rossz ez! Tanácsok? Anyukám szerintem irigy!

Figyelt kérdés

Az van hogy szerdán betöltöm a 18at, na és ma szeretnék elmenni bulizni a barátommal és a barátnőmmel,mivel most ebben a tanévben sok lesz a tanulás, így bulizni sem mehetek majd annyira.

Nagyon ritkán járok, szóval nem minden héten mint mások.

Na és anya ma azt mondta hogy nem reggelig lehetek hanem olyan éjfél-1 óra fele menjek haza, mert akkor holnap átalszom fél délelötött.

Viszont nem gondol bele hogy jó lenne ha mondjuk 4-5 ig bulizhatnánk kedvünkre.Meg persze azért vannak 15-15éves kis taknyosok akiket csak úgy hétköznap felengedik a bársoban éjfélig is.Buliba meg még úgy sőt minden hétvégén járnak.

Hogyan hassak rá.Olyan rossz érzés mert aznap mikor elmegyek bulizni az egésznapot végig veszekedi, szerintem irigy hogy én még fiatal vagyok és bulizhatok.


2010. aug. 28. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád nem irigy hidd el, csak félt téged. Azok a kis 15 éves csitrikre meg senki nem figyel, és főleg a szülőket nem érdekli, mikor járnak haza. Mond meg édesanyádnak csak most az egyszer legyenszives elengedni téged,hiszen a szülinapod lesz. Azután meg fogadd meg a jó tanácsát, mert nem akar neked rosszat.
2010. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak félt. Nem hiszem, hogy irigy.
2010. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De egyszerre írtuk :)
2010. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy anyukád egyszerűen félt téged, annyi rémtörténet kering mindenféle bulizós fiatalokat ért borzalmakról. Esetleg kérd meg valamelyik barátnőd, osztálytársad anyukáját, hogy hívja fel, és nyugtassa meg. Az általában elég szokott lenni, ha látja, hogy a buliban ugyanolyan épkézláb fiatalok vannak, mint te, és nem csupa drogos meg kéjgyilkos.
2010. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy irigy! Próbálj kialkudni egy hajnali 3 órát és nyugtasd meg, hogy minden rendben lesz! Csak félt:)!
2010. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is a buliban töltött idő miatt aggódik, hanem hogy hajnalban egyedül fogsz kolbászolni az utcákon, ami Magyarországon tényleg nem egy életbiztosítás. Ha más is megy a környéketekről, beszéljétek meg, hogy együtt mentek haza, vagy javasold anyukádnak, hogy a zsebpénzedből hívsz egy taxit.
2010. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy betöltöd a 18-at és felnőtt leszel, kezdj is el aszerint viselkedni.
2010. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a barátom hazahozz kocsival
2010. aug. 28. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit próblémázik annyit? Ha nem enged, akkor mondd meg neki hogy ugyis addig maradsz max ha keres kikapcsolod a telefonod
2010. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy irigy. Az én anyám is az volt.


De lehet az is, hogy csak fél, hogy nem tud pihenni, és felzavarod éjszaka. Ez nem lehet?


Amúgy nem hiszem, hogy bajod lehet, ha kocsi is van és barát is. Kivéve, ha a barát piásan vezet. De amúgy nagyon kicsi az esélye, épp annyi, mint amennyire bármikor máskor is rossz történhet veled.

2010. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!