Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém Coronita Afterre jár...

Az öcsém Coronita Afterre jár partyzni. Jól gondolom, hogy drogozik? Szerintem ott csak drogosok vannak.4-től délig mégis milyen más buli tartana? Esetleg tapasztalatok a hellyel kapcsolatban? Nem szeretném, ha rossz társaságba kerülne.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 22:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát nézd. Magát a helyet nem ismerem, sem az öcsédet, sem a társaságát.

Egyet viszont tudok: "afterezni" az egy zsargon arra, hogy lógni valahol amíg ki nem tisztul az ember.

2010. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
ja és ott még előfordulnak drogok.
2010. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Hány éves az öcséd?
2010. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
19
2010. nov. 9. 22:52
 5/37 anonim ***** válasza:
55%

Pont abban a korban van h mennek az dolgok.

Majd abbahagyja. Én is csináltam bár én korábban és csak akk mikor volt rá 1 vastagabb keret.

Nem lesz komolyabb baja.

Ne féltsed.

18/F

2010. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg nagyon helyes hogy félted. Én nem ismerem az ilyen helyeket, tehát azt nem állíthatom hogy drogozik. De ha lehetséges akkor szerintem jobb ha odafigyelsz rá. Nagyon helyes, én is így vagyok a húgommal. Ez természetes! :)
2010. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Hát én is csak azt hallottam arról a helyről hogy kétes küllemű drogosok járnak oda. Arról híres hogy büntetlenül lehet kb narkózni.
2010. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

hát elég "olyan" a hely.

mi párszor agyhalált kaptunk ott:D

2010. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Annak a helynek 95%-a drogos. Probald finoman kitudakolni, de ne nyomulj, mert csak elhajt es ha baj van, nem tudsz segiteni rajta.
2010. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%

a hajógyárin kb az összes hely drogos.

kis milliomospalánták baxnak el esténként egy kisebb vagyont, tele van sznob suttyókkal.

jogos, h félted az öcsit, de nem hiszem, hogy tudsz neki segíteni.

2010. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!