Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nővére már többször...

Férjem nővére már többször lopott tőlem / tőlünk. Nem tudom hogyan akadályozzam ezt meg a továbbiakban mert elég sokat járnak hozzánk. Hogyan kéne szóba hozni férjemnél, hogy ne haragudjon meg rám?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy ruhákat lopott, órát, igazándiból kb bármit ami bele fér a táskájába..vagy nem veszünk észre azonnal.

Nem sokan járnak hozzánk, mi sem vagyunk gazdagok, és ők sem szegények, nem szorulnának rá. Értékét nézve a viszonylag drágább dolgokat viszi el. Azt tudom, hogy mindenünkre irigy a testvére. A férje nagyon rendes róla nem tudom elképzelni.

Férjemmel a testvére nagyon jó kapcsolatban van ezért is félek mi van ha szóba hozom és nem fog nekem hinni párom. Bizonyítani nyilván nem tudom, férjem nem tartja számon milyen dolgaim vannak szóval neki nem tűnik fel ha eltűnik valami. A saját cuccait sem tudja számontartani

Mi a legjobb megoldás egy ilyen helyzetben?



2021. aug. 5. 16:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Menjetek at hozzajuk es ismerjetek fel a lopott dolgaitokat a no polcan.
2021. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha van egy csöpp esze, akkor nem pakolja ki jól látható helyre az ilyen holmikat.

De ha tegyük fel, ki is pakolja: hogy, mivel, hogyan, miként bizonyítsa a kérdező, hogy az a szóban forgó akármi, ami épp ott van a tolvaj polcán, annak ő a jogos tulaja? Rendőrség előtt - ha nincs a lopásról felvétel, vagy bizonyíték, ujjlenyomat, akkor az egyik ember szava a másik ellen, sakk-matt.


Ahhoz meg, hogy turkáljon nála, ahhoz meg neki nincs joga. (Sőt, nyomós, megalapozott gyanú hiányában a rendőrségnek sincs csak úgy, csakis házkutatási paranccsal, azt meg nem adnak csak úgy minden szir-sz*rra)

2021. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
kamerát titokba amikor átjön. a felvételt mutasd meg a férjednek.
2021. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%
Szembesítsd vele és vedd fel a telefonoddal a beszélgetést, utána mutasd meg a férjednek, akkor majd elhiszi.
2021. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell beengedni. Tőlem egyszer lopott a barátom testvére. Kint volt pár száz ft apró a szekrényemen, és zsebre tette. Addig kérdeztem míg el nem ismerte. Onnantól kezdve nem jöhet hozzánk, és kész.
2021. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan tudod hogy ő lop? Bizonyíték? A "rendes emberekkel" meg óvatosan, mert sokszor a látszat csal.
2021. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Ruhát ugyan hogy tud lopni? Nekem sántít ez a rész. Más is lophat. Miért őt gyanúsítod?
2021. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett álcazott digi mini kamerat helyezz full , rögzitse fájlba és tudd követni előben a telón . Helyezz ki csalinak megunt ruhát jobb disztárgyat kis üveges márkás piát Marlborot stb ...
2021. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Abba a szobába, ahol ezek a dolgok vannak venni kell egy wifis kamerát, már olyan 10-15ért lehet kapni. Utána senki nem fog kételkedni..
2021. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Simán ne engedd be.ha tudod hogy ő lop kijelented ezt kerek perec.te cuccaid, jogod van elküldeni a fenébe.
2021. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!