Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám életveszélyesen megfenye...

Anyám életveszélyesen megfenyegetett. Feljelenthetem? Mikkel jár egy feljelentés?

Figyelt kérdés
Évek óta nem vagyok jó az anyámmal, sajnos még vele élek, nem volt lehetőségem elköltözni, de mihelyst alkalmam adódik, lépek itthonról lefele. Állandóan belém köt, úgy beszél velem, mint gy kutyával. Én meg nem hagyom magamat, visszaszólok neki. Manapság meg szokott fenyegetni, hogy elvágja a nyakamat vagy megfojt. Erről van hangfelvételem is. Feljelenthetem? És mikkel jár egy feljelentés? Hogy zajlik? Mennyi pénz kell hozzá?
2010. aug. 29. 11:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*jóban az anyámmal
2010. aug. 29. 11:59
 2/14 anonim válasza:
sajnos nem értek hozzá depróbálj meg kevesebbet lenni otthon meg ilyenek zárd kulcsra a szobád stb...
2010. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Feljelentheted de igazából semmit nem fognak csinálni, senkit nem érdekel. Csak akkor foglalkoznak az ilyen dolgokkal ha vér folyik.
2010. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Én azért nem jelenteném fel, mégiscsak az anyám.

Sztem a legjobb megoldás, ha lelépsz (amint lesz rá lehetőséged), és utána egyszerűen nem is foglalkozol vele.


Üdv: Zizo

2010. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

családi problémáknál a rendőrség nem tesz semmit, amíg vér nem folyik.

szomorú, de ez van.kitartás

2010. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A feljelentést én se választanám, nem tudom, hány éves vagy, ha tinikorú, keresd fel a gyermekjóléti szolgálatot, ott biztos segítenek. Próbálj meg nem visszabeszélni, mert arra még idegesebb, tudod, az sem hülye, aki hallgat, ez jusson eszedbe.
2010. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fordulj a gyámhatósághoz, amúgy meg feljelentheted.
2010. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. De mivel jár egy feljelentés? Mivel van hangfelvétel, így feljelenthetem. De mennyibe kerül? Ügyvéd, stb. Hogy zajlik egy ilyen eset?
2010. aug. 29. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérhetsz kirendelt ügyvédet. Azt hiszem annak nem kell fizetni.

Amúgy azt hiszem kaphat felfüggesztetett, és ha mégegyszer megfenyeget életveszélyesen, megint feljelented, és akkor már többet tesznek.

De szerintem is az a legjobb megoldás ha elmész, később senki nem fog melléd állni hogy a saját anyádat feljelentetted, de leszel a legszemetebb ember.. Hiába lenne igazad. Majd írd meg hogy döntöttél.

2010. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bizony menj el a rendőrségre, és jelentsd fel, mert anyádat ki kell vonni a forgalomból, mert nem normális.

Aki a saját gyerekére ilyeneket mond, annak gyógykezelés kell. Egyáltalán ne foglalkozz azzal, hogy az anyád, ezt a

címet eljátszotta, amikor a nyakelvágást emlegette.

Nem anya az ilyen!

2010. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!