Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akik össze...

Van itt olyan akik össze veszett a szüleivel, mert nem volt nekik szimpatikus a kiválasztott férj/feleség?

Figyelt kérdés
Érdekel a történet és hogy kinek volt végül igaza

2021. aug. 25. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A férjem csak korlátozottan tartotta a kapcsolatot az anyjával. Második feleség voltam, anyósom szolidaritást vállalt az elsővel, én nem voltam a kedvence. Férjemmel 42 évet éltünk együtt, az ő halála után mind az anyja, mind az apja sírhelyét megváltottam. Soha nem haragudtam az anyósomra, amiért nem kedvelt. Miután a férjem meghalt, úgy éreztem, ez most már az én kötelességem.
2021. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

A párom összeveszett az édesanyjával az állandó piszkálódások miatt amit megengedett magának irányomban. Egyébként sem volt felhőtlen a kapcsolatuk (például azért mert visszaélt a saját fia fizetésével "ügyvédi" költségek címszóval az öccse gyermekelhelyezési perét illetően), verte kiskorában, igazi zsarnokoskodó szülő.

Nem beszélnek egymással csak ha véletlen összefutnak péládul rokonknál.

2021. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteket !
2021. aug. 25. 18:08
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én még olyat is hallottam, hogy a nagyszülők az unokáikkal se tartottak kapcsolatot, mert nem tetszett nekik a menyük. És nem is volt rá semmi okuk. Elég szomorú :(
2021. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Én csak gyerekként tudok szólni, nem lesz benne sok relevancia a témát illetően, de jólesik kiadni.


Engem a mai napig akármit csinálok, elvált szülők gyerekeként hol az egyik, hol a másik családágam hasonlítgat rosszmájúan a másik rossz félhez. Hát a szüleimről nem is beszélve... mindig hallgatom, milyen volt az anya, apa, anyós, após az egyikkel, másikkal. Rohadt mód irritáló és toxic.

2021. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Régen bevett szokás volt, hogy ugymond szülők ellenőrizték a választott lányt és esetleg a családját, aztán ha kifogás volt, akkor nem volt esküvö.
2021. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Sokáig nem beszéltem anyámékkal. 17év van köztem és párom közt, ez nem tetszett nekik. Aztán mikor hozzá költöztem az se volt jó.

Durván egy évig nem beszéltünk

Majd ők kerestek, áthívtak beszélgetni

Átmentünk, de még itt sem javult sokat a kapcsolat

Hetente-2hetente beszéltünk

Majd terhes lettem, és ez kellett ahhoz, hogy elhigyjék, hogy jó a kapcsolatunk párommal, és nem csak futókaland (részéről)

2021. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7es : nálunk is ugyanez a helyzet, most vagyok terhes...és már házasok vagyunk évek óta.. utálták a párom
2021. aug. 25. 20:43
 9/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul semmi okuk nem volt rá. Mindig annyit mondtak, bunkó. Pedig nem is az....
2021. aug. 25. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Amikor az első barátnőmet vittem haza, nagy nehezen, 19 éves voltam. Nagyon sokáig próbálkoztam és tök büszke voltam. Amikor hazament a lány, anyu első mondata: azt hittem, hogy ennél azért szebbet is találhattam volna… hetekig nem beszéltem vele, pedig még otthon laktam. Naponta többször kért bocsánatot… nagyon rosszul esett
2021. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!