Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra a páromnak már...

Karácsonyra a páromnak már közösen kiválasztottuk az ajándékot, meg is vettem neki (mert szüksége volt rá, és másképp nem tudtuk volna kifizetni) de azért szenteste is is szeretném egy aprósággal meglepni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Több dolog róla: 26 éves férfi, imád festeni, főzni, csak nincs ideje rá... imádja a művészeteket...

Az apróság akár kézzel készített dolog is lehet...


2008. nov. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel neki egy szakacskonyvet, de tolthetsz le recepteket itt a netrol is, es te elkeszited neki a "konyvet". Olyan receptekkel, amiket o szeret fozni, sutni! Gusztusosan, egyedien eltudod neki kesziteni!

Ha tudsz kotni, akkor pedig kossel neki sapkat sallal kesztyuvel a kedvenc szinebol!

2008. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%
Sztem csináltass egy párnát közös képpel vagy keretezd be az egyik közös képeteket! Ezek személyre szóló ajándékok(és nem is olyan drágák),én az ilyeneket szeretem(: remélem tudtam segíteni.
2008. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem szervezz vele egy programot. Vedd meg a belépőt pl. egy januári kiállításra, arra készülni is fog és időt is szakít rá.
2008. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!