Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus lenne?

Nárcisztikus lenne?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elvesztettem mellette a maradék önbecsülésem is, már nem dicsér, mint eleinte. Viszont szerinte semmire nem vagyok jó.


Sokszor becsmérli anyukámat, azt mondja ne szóljon bele a dolgainkba. Abba szólt bele nehogy a barátom szülei közelében éljünk, mert annak sosincs jó vége.


Azt mondja nehogy már én döntsem el hogy hova megyünk, és mit csinálunk.


Viszont szokott gondoskodni a beteg családtagjairól, vagyis ezt mutatja.


Azt mondja túl sokat kell rám költeni, szavai között gyakran szerepel a pénz, és a szex.


Szid különböző embereket.


Szerinte jobb ha nem tudom milyen ha felbosszantja nagyon valaki.


A veszekedések után mindig az van, hogy én vagyok a hibás.


Azt mondja miért idegesítem mindig őt, nem egyszer volt már olyan, hogy veszekedés után fájt a szíve, vagy az hogy megcsúszott a lépcsőn. De ezek a veszekedések online történtek.


De azt mindig elmondja hogy szeret.


2021. szept. 17. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Persze, hogy nárcisztikus, de nem értem, mitől jó az neked, hogy diagnózisod van róla? Onnantól kezdve, hogy vele vagy, ez kizárólag a te felelősséged! Ne őt hibáztasd azért, mert te képtelen vagy sajátmagad normális életéről gondoskodni. Ha nem szakítasz vele azonnal, még ma, meg is érdemled. A végén még meg is ver, teljesen kiszámítható viselkedés lenne a részéről.
2021. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt minden nap megkérdezed? Amúgy nem mindegy mi, vele vagy, és cumizod. Akkor meg?
2021. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%
Szia! Itt nincs miről nagyon beszélni. Az ilyen emberrel nem szabad együtt lenni. Nárcisztikus vagy pszichopata nem mindegy? Beteg az agya. Én is ilyen kapcsolatból léptem ki. Menekülj és 0 kontakt.
2021. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Bántalmazó, és tök mindegy milyen címkét aggatsz rá. De te sem vagy százas hogy ide irkálsz ötvenszer ahelyett hogy otthagynád.
2021. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanaz amit már megirtunk.
2021. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!