Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen húzásai voltak a...

Milyen húzásai voltak a nárcisztikus szülődnek, mielőtt hanyagolni kezdted volna vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez miert erdekes? Felmentest keresel magadnak?
2021. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Exemnek nárcisztikus az anyja. Ő is az lett. Néha egy húron pendülnek, máskor egymást szidják. Egymásra vannak utalva anyagilag.
2021. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%

Sose nem borsozta a pörköltöt.

Pedig az úgy jó.

2021. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ok nélkül ordított. Anyámat bántalmazta. K@rvának nevezett. Többször megszegyenitett és élvezte.Egyszer baltával végig kergetett a kerten.

Egyszer ultimátumot adtam neki, hogy ha nem változik meg akkor a még nem létező unokáit sem fogja látni.Nem változott és azóta nem is találkoztunk.

2021. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Lopott tőlem, hazudozott rólam, nekem, miközben direkt úgy intézte ezeket, hogy ne lehessen később tetten érni, sőt, elébe ment a vádaknak. Eljátszotta a szegény mártírt, aki csak jót akar, könnyeket préselt ki magából, hogy nem érti, miért vagyok ilyen vele, de közben amint nem volt közönsége, visszatért a szája sarkába a gúnyos mosoly. Folyton tagadott mindent, ármánykodott, élvezte a játéka minden pillanatát. Ő sosem volt hibás, rám terhelte az összes problémát. Szép lassan ellenem fordított mindenkit. A végén arra eszméltem, hogy én vagyok a bűnös, ő pedig az áldozat. Néha magam is elhittem, hogy így van.

Az anyámról van szó. Klasszikus nárcisztikus személyiségzavaros. 12 éve nem tartom vele a kapcsolatot. Sajnos néha még a mai napig is megpróbál messziről közeledni, üzenget, mert annyira beteg mentálisan, hogy fel sem tudja fogni, mit tett, mit tesz. Természetesen ignorálom. Ha lehetne, a bolygót is elhagynám, csak még véletlenül se fussak össze vele soha többet.

2021. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%
Lassan nárcisztikus szülök klubját lehet alakítani.
2021. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
73%
Folyamatos ordítozás a semmiért, hazudozás, kutakodás, nekem fontos dolgok (hivatalos iratok is) eltüntetése, a végén meg kidobott aztán vergődött hogy miért nem megyek haza.
2021. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Folyamatos ócsárolás felém és a feleségem felé, úgy, hogy mindent megtettem, amit tudtam mindenkiért. 1 évig bírtam, utána elzavartam. Most 2 havonta max 1x felhívom, de inkább azt se.
2021. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
20 éve halni keszül, pedig nincs több baja, mint mas vele korabelinek.. Mindig azt hallgattam, hogy nem fogom apolni, ilyen meg olyan vagyok. Minden csak ugy jó ahogy ő akarja. Ha ellenszegüles volt, jottek a gúnyos, cinikus beszólasok. Minden jar neki, alanyi jogon. Erzelmileg egy 8 eves hisztis, követelőző akaratos 8 eves szintjen van. Specialitasa a csenddel veres. Es persze hogy a masik kerjen bocsanatot. Mindig. Pedig 10-ből 9 alkalommal ő volt a hunyó.Akkor megbocsatott nagy kegyesen a semmiert. Gyomorideggel jartam hozzá évtizedek ota. Elegem lett. 50 evesen kiraktam az életemből.Most köszönöm , jól vagyok.
2021. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!