Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családi állapotban...

Melyik családi állapotban élni a legrosszabb szerinted?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. szept. 17. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Egyedülálló.
Házas.
Elvált.
Élettársi kapcsolatban.
Özvegy.
Nem függ a családi állapottól.
72 szavazat
 1/9 anonim válasza:
88%
Özvegy. Mert akkor folyton gyászolsz, és ez azt jelenti, hogy elvesztettél valakit, aki számodra fontos volt.
2021. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A tartalomtól függ. Egy rossz kapcsolatban lenni a legrosszabb, mert az minden nap rombol. Ennél egy fokkal jobb egyedül lenni. A legjobb persze egy jó kapcsolat, sztem a lelke mélyén kb. mindenki arra vágyik...
2021. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
"Egy rossz kapcsolatban lenni a legrosszabb" Csatlakozok, ezt én is így gondolom.
2021. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem, ez miért kérdés... :(
2021. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Khmm... egy szar kapcsolatból ki lehet lépni, csak a legtöbb ember belesüpped az önsajnálatba.
2021. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

X év után elmúlik a szerelem, és sokan azért élnek együtt mert már nem akarják feladni a mindennapjukat.

Egy özvegy onnantól hogy meggyászolja a volt társát, tovább léphet szerintem, ha látja is a férj/feleség az új kapcsolatot, neki már el kellene fogadni azt, hiszen élőkről van szó, ha valaki meghal egy frontális ütközésben huszonévesen, az özvegynek haláláig egyedül kéne maradnia?

Nekem akkor lenne nyugodt a lelkem ha már más mellett is ugyan, de engem szeretne, várna vissza, hol ott már rég nem vagyok.

2021. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

A legrosszabb egy elhidegült, rossz partnerrel - a jogviszony mindegy.

Egyedül bármeddig ellennék, a fentihez képest pláne.

2021. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindegyikben elhet jo és rossz is.
2021. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Rossz, bántalmazó kapcsolatban a legrosszabb. Annál egyedül is sokkal jobb. Persze a legjobb az, ha egy támogató, szerető társ van az ember mellett.
2021. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!