Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántó, ha nem veszek anyukámna...

Bántó, ha nem veszek anyukámnak születésnapi ajándékot?

Figyelt kérdés

Sosem tetszik neki semmi, még az sem, amiért előtte oda, meg vissza volt, mert mondjuk látta nálam.


Egész nyáron egy ékszeremet dicsérte, többször kölcsön is kérte. Karácsonyra megvettem neki, mikor kibontotta, mondta, hogy igazából másra számított, de tetszik neki azért... Utána kérdezgette, hogy nem lehetne-e kicserélni inkább? Mondtam, hogy nem, mert még ősszel vásároltam. Jó, jó, hát nem baj, majd odaadja akkor az egyik kolléganőjének, úgyis januárban szülinapja lesz. Mondtam, hogy ez kicsit ahhoz drága volt, hogy kolléganő ajándéka legyen. Miért, mennyi?! Elmondtam az árát, utána a karácsony két napja azzal telt, hogy ajánlgatta a rokonoknak, hogy vegyék meg, vagy nem tudnak valakit, aki megvenné? Ezt előttem...


Mindig panaszkodik, hogy sosem tud pihenni, tavalyi születésnapjára wellnesshétvégével leptem meg, vagyis utalvánnyal, szóval a dátumot ő foglalhatta volna le. Nem tette, neki 1 év alatt nem volt olyan 3 nap, ami jó lett volna.


Anyák napjára most egy parfümöt kapott, ugyanazt, ami nekem is van. Ha otthon vagyok és épp az van nálam, mindig fújja magát vele, áradozik, mennyire jó az illata, de mikor látta, mennyibe kerül, mondta, ő ennyit nem szán rá. Megvettem neki, odaadtam, aztán hívott, hogy ez biztosan az a parfüm? Mondtam, hogy igen, miért, nem tetszik? De, de, csak rajta most olyan más az illata, jó, de nem ugyanaz, mint legutóbb... Utána még háromszor hívott, hogy ez biztos ugyanaz? Mondtam, hogy igen, de ha mégsem tetszik, akkor adja nekem, elhasználom. Ja neeem, nem azért mondja, használja ő.


Ha mást kapott, mondjuk könyvet, ki sem nyitotta, pedig ugyanaz a stílus, amit szeret (romantikus nyál). Volt, hogy kérdeztem, miért nem olvassa el, az volt a válasza, hogy "mert nem ismeri" és ő csak olyan könyveket olvas, amit a barátnői már olvastak és ajánlják.


Lesz most a szülinapja, igazából sem ötletem, sem kedvem nincs vásárolni neki... Szerintetek bántó, ha kap egy csokor virágot, bonbont és ennyi?


máj. 14. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántó.
máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pff hát az ilyennek még a virággal is baja lesz, nem elég lila vagy nem tudom..

Esetleg ha megkérdezed, hogy anya mit szeretnél tőlem a szülinapodra?

máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne az. De hogy ő ezen is be fog sértődni, az hótziher.
máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg a virágba is bele fog kötni.

De jobban jarsz idegileg, ha ezentul nem akarsz neki oromet es meglepetest okozni neki

máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy úgy látod, nem tudsz neki örömet szerezni, ami bánt, így nem igazán tudod, mit adj neki, így visszatértek a sablon ajándékokhoz, aminek szintén tudod, hogy nem fog örülni, de legalább nem megy rá egy csomó pénzed.

Hátha elgondolkodik.

máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántó. Sőt, inkább az a bántó, ahogy ő viselkedik.
máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki, láthatóan nem tudja ezt kezelni. Bőven elég, ha szeretettel felköszöntöd, időt töltesz vele, nem a tárgyi ajándék a fontos.
máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katona Dius ***** válasza:
100%
Vagy ha van olyan hely, ahova tudod, hogy szokott járni, oda veszel egy vásárlási utalványt. Lehet LIDL, Rossmann, akármi. Aztán azt vesz, amit akar...
máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!